Tēma: Apkure

 • Lai samazinātu apkures izmaksas, siltums ir jātaupa 11

  Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem, Ventspilī vidējā āra gaisa temperatūra janvārī sasniedza plus 1,3 grādus. Savukārt ventspilnieku kopējais patērētais siltumenerģijas apjoms sasniedzis 22 175 MWh, un tas ir par 3,76% mazāk nekā pagājušā gada decembrī, kad vidējā āra gaisa temperatūra bija mīnus 1,5 grādi.

 • Vienojas par atbalstu pensionāriem, atlīdzību un pabalstu saņēmējiem 13

  Pensionāriem, atlīdzību un pabalstu saņēmējiem no janvāra līdz aprīlim plānots izmaksāt 20 eiro atbalstu mēnesī energoresursu cenu sadārdzinājuma kompensēšanai, paredz otrdien valdībā atbalstītais Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākuma likums.

 • Ventspilī otrs lētākais apkures tarifs starp valstspilsētām 7

  Lai gan energoresursu cenas strauji palielinās, pašvaldības SIA Ventspils siltums saviem klientiem jau kopš 2017. gada marta spēj nodrošināt nemainīgi stabilu apkures tarifu – 54,90 eiro par megavatstundu, kas šobrīd ir viens no lētākajiem starp valstspilsētām.

 • Apkures tarifs joprojām stabils 8

  Šogad, kad pasaulē energoresursu cenas piedzīvo strauju kāpumu, pašvaldības SIA Ventspils siltums saviem klientiem spēj nodrošināt stabilitāti, jo siltumenerģijas ražošana tiek nodrošināta ar vietējo, atjaunojamo resursu – šķeldu, kuras cena ir stabilāka un prognozējamāka nekā dabasgāzei.

 • Siltumenerģijas patēriņš novembrī 8

  Aizvadītajā mēnesī ventspilnieki patērējuši vairāk siltumenerģiju nekā pirms gada, un tas skaidrojams ar vēsākiem laika apstākļiem.

 • Gatavošanās apkures sezonai 0

  Gatavojoties jaunajai apkures sezonai, pašvaldības SIA Ventspils siltums katlumājās šovasar veikti ražošanas iekārtu tehniskās profilakses remontdarbi, kā arī organizēti iepirkumi par kurināmā piegādi katlumājām, lai klientiem varētu nodrošināt stabilu un nepārtrauktu siltumapgādes pakalpojuma pieejamību.

 • Noskaidroti kurināmā piegādātāji 0

  Gatavojoties 2021./2022. gada apkures sezonai, pašvaldības SIA Ventspils siltums konkursa kārtībā izvēlējusies kurināmā piegādātājus.

 • Tuvojas apkures sezona 4

  Iestājoties vēsākiem laika apstākļiem, par apkures pieslēgšanu daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās iedzīvotāji var lemt jebkurā sev vēlamā laikā.

 • Sāks atslēgt apkuri 6

  Ņemot vērā pašreizējos laikapstākļus, Ventspils nekustamo īpašumu apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās šodien sāks atslēgt siltumapgādi.

 • Sāks pieslēgt apkuri 26

  Ņemot vērā laika apstākļus, pašvaldības SIA „Ventspils nekustamie īpašumi” šonedēļ pakāpeniski sāks pieslēgt apkuri uzņēmuma apsaimniekotajām daudzdzīvokļu dzīvojamām un nedzīvojamām ēkām.

 • Apkures sezona tuvojas noslēgumam 11

  Šonedēļ Ventspils nekustamo īpašumu apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās pakāpeniski sāks atslēgt siltumapgādi. Ceturtdien apkuri plānots atslēgt renovētajām mājām, bet piektdien arī pārējām ēkām.

 • Siltumenerģijas patēriņš martā 0

  Aizvadītais mēnesis gaisa temperatūras ziņā bijis visaukstākais marts pēdējo piecu gadu laikā. Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtajiem datiem, martā vidējā āra gaisa temperatūra Ventspilī bija -1,2°C.