Tēma: Vecpilsēta

 • Labiekārtos publisko infrastruktūru Akmeņu ielā 3 0

  Turpinot darbu pie Ventspils pilsētas vēsturiskā centra labiekārtošanas, Akmeņu ielā 3 tiks veikta degradētās teritorijas atjaunošana, izbūvējot jaunu stāvlaukumu 15 vieglajām automašīnām, informē p.i. ''Komunālā pārvalde''.

 • Pārceļas uz jaunām telpām Vecpilsētā 1

  Epidemioloģiskie ierobežojumi neļauj uzņēmumam TestDevLab sarīkot sava jaunā biroja Vecpilsētā plašu atklāšanas pasākumu. Ventas Balss devās uz atjaunotajām telpām agrāk nekā daudzi IT kompānijas darbinieki, kuriem šeit radītas mūsdienīgas darba vietas.

 • Top iecere atjaunot vēsturisko ēku Tirgus ielā 5 15

  Ventspils pašvaldības iestāde ''Komunālā pārvalde'' izsludina publisko iepirkumu ''Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība Ēkai Tirgus iela 5, Ventspilī.'', paredzot atjaunot ēku, kurā atrodas vieni no vecākajiem sienas gleznojumiem Latvijā.

 • Atsāk biroju ēku pārbūvi Pils ielā 45 2

  Jūnija mēnesī ēkas Pils ielā 45 pārbūves darbiem tika piešķirts tehnoloģiskais pārtraukums. Ēkas demontāžas darbu laikā tika konstatēta nepieciešamība pēc izmaiņām projektā būvkonstrukciju sadaļā.

 • Slēgs transporta kustību Pils ielā 0

  Lai īstenotu vienu no vecpilsētas projektiem no 1. jūlija līdz 15. jūlijam tiks slēgta transporta kustība Pils ielā, posmā no Jāņa ielas līdz Peldu un Sinagogas ielu krustojumam.

 • Piešķirs nodokļa atvieglojumus vecpilsētas ēdināšanas uzņēmumiem 9

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu paplašināt nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu saņēmēju loku, nosakot, ka turpmāk nodokļa atvieglojumu 50% apmērā varēs saņemt arī par īpašumiem, kuros tiek sniegti sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi, ja tie atrodas Ventspils pilsētas vēsturiskā centra daļā.

 • Uzsāks biroju ēku pārbūvi Pils ielā 19

  Īstenojot vienu no vērienīgākajiem vecpilsētas projektiem, tika parakstīts līgums ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta “Infrastruktūras izveide komercdarbības attīstībai Pils ielā, Ventspilī” realizāciju, kura iesniedzējs un īstenotājs ir PSIA „Komunālā pārvalde”.

 • Pils iela tiks pie skaistām un jaunām ēkām (VIDEO) 1

  Būvniecības pirmajā kārtā tiks pārbūvētas ēkas Pils ielā 45 un Pils ielā 47, kā arī tiks labiekārtota teritorija, izbūvējot automašīnu stāvvietas, uzstādot jaunus atpūtas soliņus, gājēju ietves, tiks veikti apstādījumu un apzaļumošanas darbi un ierīkotas jaunas velosipēdu novietnes.

 • Sācis kursēt tūristu vilcieniņš 6

  Pasaulē iecīnītā tūrisma izklaide ceļotājiem - tūrisma vilcieniņš tagad arī Ventspilī. Tas ventspilniekus un pilsētas viesus vizina pa pilsētas skaistākajām vietām.

 • Sakārtos pamestās ēkas 2

  Būvniecības administratīvā inspekcija (turpmāk BAI) turpina aktīvi veikt darbu ar vidi degradējošām un cilvēku drošību apdraudošām būvēm Ventspils pilsētā.

 • Plāno pārbūvēt pamestas ēkas vecpilsētā 15

  Divu gadu laikā Ventspils vecpilsētā, Pils ielā plānots atjaunot vēsturiskus namus un uzcelt jaunbūvi ar mērķi sekmēt komercdarbības attīstību pilsētā.