Tēma: BMX

 • Zēbolds cer piedalīties Parīzes Olimpiskajās spēlēs 0

  Ventspils sportisti pēdējās Olimpiskās spēlēs ir bijuši kupli pārstāvēti un arī Tokija nebija izņēmums. Pateicoties sportistu mērķtiecīgam darbam zinošu treneru vadībā, kā arī saņemot pašvaldības līdzfinansējumu, Tokijas Olimpiskās spēles piedalījās pieci Ventspils Olimpiskās vienības sportisti, izcīnot  divas medaļas.

 • Zēboldam 4. vieta Eiropas čempionāta BMX frīstaila parka disciplīnā 0

  Maskavā aizvadītas Eiropas čempionāta BMX frīstailā olimpiskā parka disciplīnas finālsacensības, kurās Ventspils Olimpiskās vienības sportists un Latvijas čempions Ernests Zēbolds, demonstrējot lielisku sniegumu, izcīnīja augsto ceturto vietu. Otrs mūsu sportists Tomass Grinbergs ierindojās 15. vietā.

 • BMX riteņbraucēji starp labākajiem Latvijas kausa sacensībās 0

  Mārupes trasē aizvadītas Latvijas BMX kausa piektā posma un Mārupes kausa izcīņas sacensības, kurā piedalījās 26 sportisti treneru Jāņa Šķepera, Igora Miņeko un Arņa Zecmaņa vadībā. Ātrākie tika noteikti kopumā 22 vecuma un meistarības grupās.

 • Ventspilnieki startēja pasaules čempionātā BMX frīstailā 1

  Francijas pilsētā Monpeljē notika pasaules čempionāts BMX frīstailā, kurā piedalījās Ventspils Olimpiskās vienības un Latvijas izlases sportisti Ernests Zēbolds un Tomass Grinbergs. Sacensībās kopā piedalījās 42 sportisti.

 • Gūst medaļas Latvijas čempionātā BMX 0

  Nedēļas nogalē Piedzīvojumu parka BMX trasē notika SMScredit.lv Latvijas čempionāta posms BMX, kurš vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts BMX. Sacensībās 24 vecuma un meistarības grupās startēja rekordliels dalībnieku skaits - kopumā 362 sportisti.

 • Piedzīvojumu parks vilina arī rudenī 0

  Lai gan klāt rudens un aktīvākā izklaižu sezona Piedzīvojumu parkā ir garām, tajā joprojām pieejamas visas atrakcijas, turklāt īpašs piedāvājums sagatavots skolēniem.

 • BMX sportistiem panākumi Latvijas čempionāta posmā 0

  Smiltenes novada Silvas trasē aizvadīts ''BMX čempionāta'' sestais posms un Super Open sacensības, kurās piedalījās 230 dalībnieki no Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.

 • BMX braucēji iekaro pjedestālu Latvijas čempionāta posmā 0

  Madonas BMX trasē notika BMX čempionāta piektais posms, kurā Sporta skola “Spars” sacensībām bija deleģējuši 20 sportistus un trīs trenerus. Dalībnieku vidū bija 250 sportisti ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

 • BMX riteņbraucēji piedalīsies Eiropas BMX čempionātā 1

  Līdz 14. jūlijam Valmierā jaunatklātajā “Māra Štromberga BMX trasē” notiks Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā, kurā piedalīsies 1060 sportisti no 25 valstīm. Sporta skolu “Spars” sacensībās pārstāvēs seši sportisti un trīs treneri.