Tēma: BMX

• Zēbolds startēja Pasaules kausa posmā BMX frīstailā 0

Japānas pilsētā Enošimā aizvadīts Pasaules kausa pirmais posms BMX frīstailā, kurā Ventspils Olimpiskās vienības sportists Ernests Zēbolds izcīnīja 14. vietu. Sacensību norisi ietekmēja lietus, kas lika uzvarētāju noskaidrot pēc kvalifikācijas rezultātiem.

• Panākumi BMX čempionātā 0

Sestdien Mežaparka trasē, Rīgā Dziesmu un deju svētku noskaņās norisinājās 35. BMX Latvijas čempionāts, kas pulcēja ap 400 dalībnieku. Ventspils Sporta skolu ''Spars'' pārstāvēja BMX riteņbraukšanas nodaļas treneru I.Miņenko, J.Šķepera un A.Zecmaņa audzēkņi.

• Grinbergs kļūst par Latvijas čempionu BMX frīstailā 1

Liepājas jaunajā skeitparkā, norisinājās cīņa par 2022. gada Latvijas BMX frīstaila čempiona titulu. Pēc sīvas cīņas, par šī gada Latvijas čempionu BMX frīstaila kategorijā, nominēts tika ventspilnieks Tomass Grinbergs.

• Ernests Zēbolds izcīna 5.vietu Eiropas čempionātā BMX frīstailā 0

Vācijas pilsētā Minhenē aizvadīts Eiropas čempionāts BMX frīstailā, kurā 5.vietu izcīnīja Ventspils Olimpiskās vienības braucējs Ernests Zēbolds. Otrs ventspilnieks Tomass Grinbergs finālā neiekļuva un ierindojās 18. vietā 29 dalībnieku konkurencē.

• BMX trasē notika Latvijas kausa posma sacensības 0

Sacensībās piedalījās sportisti no visiem Latvijas BMX klubiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas. Sacensībās startēja 36 sporta skolas “Spars” sportisti treneru Igora Miņenko, Arņa Zecmaņa un Jāņa Šķepera vadībā.

• Notiks Latvijas kausa 6. posma un kausa izcīņa BMX riteņbraukšanā 0

Lai popularizētu BMX riteņbraukšanas sporta veidu Latvijā un Ventspilī, sestdien, 13. augustā, Piedzīvojumu parka BMX trasē notiks Latvijas BMX kausa izcīņas 6. posms, kurā piedalīsies sportisti no visiem Latvijas BMX klubiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas.

• Zēbolds cer piedalīties Parīzes Olimpiskajās spēlēs 0

Ventspils sportisti pēdējās Olimpiskās spēlēs ir bijuši kupli pārstāvēti un arī Tokija nebija izņēmums. Pateicoties sportistu mērķtiecīgam darbam zinošu treneru vadībā, kā arī saņemot pašvaldības līdzfinansējumu, Tokijas Olimpiskās spēles piedalījās pieci Ventspils Olimpiskās vienības sportisti, izcīnot  divas medaļas.

• Zēboldam 4. vieta Eiropas čempionāta BMX frīstaila parka disciplīnā 0

Maskavā aizvadītas Eiropas čempionāta BMX frīstailā olimpiskā parka disciplīnas finālsacensības, kurās Ventspils Olimpiskās vienības sportists un Latvijas čempions Ernests Zēbolds, demonstrējot lielisku sniegumu, izcīnīja augsto ceturto vietu. Otrs mūsu sportists Tomass Grinbergs ierindojās 15. vietā.

• BMX riteņbraucēji starp labākajiem Latvijas kausa sacensībās 0

Mārupes trasē aizvadītas Latvijas BMX kausa piektā posma un Mārupes kausa izcīņas sacensības, kurā piedalījās 26 sportisti treneru Jāņa Šķepera, Igora Miņeko un Arņa Zecmaņa vadībā. Ātrākie tika noteikti kopumā 22 vecuma un meistarības grupās.