Tēma: Karš

 • Lūgums palīdzēt! 0

  Ventspilī dzīvojošie ukraiņi vēlas izteikt pateicību par sniegto atbalstu un bezgala lielo viesmīlību. Mēs un mūsu bērni esam ļoti pateicīgi par to un līdz sirds dziļumiem aizkustināti.

 • Tapusi filma par ukraiņu pusaudžiem 1

  Ventspils 6. vidusskolas 12. klases absolvents Georgijs Kartašovs radījis dokumentālo filmu Bērni, kas stāsta par viņa skolasbiedriem – pusaudžiem no Ukrainas.

 • Saplūst pagātnes un šodienas traģēdijas 0

  1941. gada 14. jūnijā ābeles esot ziedējušas vēlu. Arī šogad Latvijā vasara nākusi lēni. Un tā nav vienīgā paralēle. Atkal notiek deportācijas un genocīds pret kādu no Krievijas kaimiņu tautām. Atšķirība vien tā, ka Latvijas robeža šoreiz ir viens no ceļiem uz atgriešanos brīvībā.

 • Dzirnavu laukumā būs skatāma fotogrāfiju izstāde «Slava Ukrainai! Varoņiem slava!» 37

  No 8. jūnija līdz 19. jūnijam Dzirnavu laukumā ventspilnieki un pilsētas viesi ir aicināti apmeklēt fotogrāfiju izstādi ''Slava Ukrainai! Varoņiem slava!''. Fotoattēlos skatāmi skaudri Ukrainā notiekošā kara dokumentētie skati. Izstāde tapusi, lai sabiedrībai atgādinātu par Krievijas Federācijas agresijas izpausmēm un pastrādātajiem kara noziegumiem Ukrainā.

 • Aizliegs divas trešdaļas Krievijas naftas importa 4

  Paplašinot sankcijas Krievijai saistībā ar tās iebrukumu Ukrainā, Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderi pirmdienas vakarā samitā Briselē vienojušies aizliegt vairāk nekā divas trešdaļas Krievijas naftas importa, paziņoja Eiropadomes prezidents Šarls Mišels.

 • Ukrainas bēgļi bez palīdzības nepaliks 10

  Pēc sākotnējā 90 dienu atbalsta beigām Ukrainas bēgļi bez atbalsta nepaliks, jo palīdzība tiks sniegta ar citu mehānismu palīdzību, šādu nostāju pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 • Slimnīcā strādā vispārējās aprūpes māsa no Ukrainas 10

  Nepilnu mēnesi, kopš 13. aprīļa, Ventspils slimnīcas Iekšķīgo slimību nodaļā kolēģu vadībā strādā vispārējās aprūpes māsa - ukrainiete Olena. Ukrainas pilsētā Harkivā viņa strādājusi par masieri, šobrīd strādā gan kā māsa Ventspils slimnīcā, gan kā masiere - sociālās aprūpes namā ''Selga''.