Tēma: Karš

 • Skolēni varēs atteikties no krievu valodas kā otrās svešvalodas 4

  Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Izglītības likumā, ar kuriem plānots noteikt, ka skolēni varēs atteikties no krievu valodas kā otrās svešvalodas apguves. Kā informē Saeimas Preses dienestā, ja skolēns atteiksies no krievu valodas apguves līdz šī gada 21. jūnijam, tad citu svešvalodu varēs apgūt jau no jaunā mācību gada.

 • Valainis aicina Siliņu sasaukt Ostu padomes sēdi 2

  Ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS) pēc tikšanās ar Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) pārstāvjiem nolēmis aicināt Ministru prezidenti Eviku Siliņu (JV) sasaukt Latvijas ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēdi, lai pārrunātu aktuālo situāciju tranzīta nozarē.

 • Lembergs par aicinājumu Latvijas valdībai neprovocēt Krieviju 13

  Partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ziņu portālam ventasbalss.lv komentējot savu sociālajos tīklos pausto aicinājumu Latvijas valdībai, vēlreiz uzsver: "Vai jūs gribat, lai Latvijas teritorijā karo Krievija ar NATO? Es negribu. Lielākā māka ir nevis iesaistīties karā, bet izvairīties no kara."

 • Popē notiks labdarības pasākums, veltījums Ukrainai 0

  24. februārī plkst. 17.00 Popes kultūras nama iekšpagalmā notiks labdarības pasākums, veltījums Ukrainai “Cerību mazliet”. To organizē Popes kultūras nama, Usmas tautas nama un Jūrkalnes tautas nama kultūras darbinieces, aicinot ikvienu noklausīties sirsnīgu koncertu un piedalīties labdarības akcijā, ziedojot ukraiņiem nepieciešamās preces.

 • No šodienas Krievijā reģistrētos transportlīdzekļus varēs konfiscēt 5

  No 15. februāra, ja Latvijā tiks konstatēta Krievijā reģistrēta transportlīdzekļa izmantošana ceļu satiksmē, to varēs konfiscēt un nodot bez atlīdzības Ukrainas atbalstam cīņā ar agresorvalsti. Konstatējot pārkāpumu, Valsts policijas amatpersonas varēs piemērot likumā noteikto sodu un transportlīdzekļa konfiskāciju personai, kas to vadījusi.

 • Transportlīdzekļi dosies uz Ukrainu 12

  Ventspilnieki un Talsu novada iedzīvotāji turpina sniegt atbalstu Ukrainai. Drīzumā turp dosies desmit transportlīdzekļi, ko dāvinājušas Ventspils pilsētas un Talsu novada pašvaldības.

 • Aizliegs Krievijas un Baltkrievijas graudu importu Latvijā 10

  Valdošā koalīcija ir vienojusies aizliegt Krievijas un Baltkrievijas graudu importu Latvijā. Kā pirmdien pēc koalīcijas sanāksmes paziņoja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV), zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS) un "Progresīvo" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Andris Šuvajevs, februāra laikā plānots sagatavot un pieņemt Saeimā attiecīgu likumprojektu.