Tēma: Karš

 • Latvija turpmāk neielaidīs automašīnas ar Krievijas numura zīmēm 0

  Atbilstoši Eiropas Komisijas skaidrojumiem un Ārlietu ministrijas sniegtajam viedoklim no 12. septembra plkst.18 personām ar Krievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem liegts iebraukt Eiropas Savienībā caur Latvijas-Krievijas un Latvijas-Baltkrievijas robežšķērsošanas vietām, informē Valsts ieņēmumu dienests (VID).

 • "Ventspils reiss" ziedos mikroautobusu sadraudzības pilsētai Vinnicai 0

  Šodien pasažieru pārvadātājs "Ventspils reiss" Ukrainas vēstniecībai nodos autobusu, ko ziedos sadraudzības pilsētai Vinnicai Ukrainā. Līdz ar autobusu uz Vinnicu tiks nosūtītas gan autobusa rezerves daļas, ko ziedos uzņēmums "Ventspils reiss", gan arī brīvprātīgie ziedojumi.

 • Šokolādes fabrika ''Pobeda'' nomainījusi nosaukumu 2

  Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis Ventspils uzņēmuma SIA Pobeda Confectionery īpašniekus iekļāvis to ārzemnieku sarakstā, kuriem liegta ieceļošana Latvijā. Uzņēmums tagad ieguvis citu nosaukumu – Amare Confectionery.

 • Ukrainas militārais eksperts: Sliktākajā scenārijā vagneriešu mērķis varētu būt Viļņa un Daugavpils 12

  Pagaidām draudi par Krievijas militāro algotņu grupējuma "Vagner" kaujinieku došanos uz Poliju vai kādu citu NATO dalībvalsti ir tikai informatīva kampaņa, tomēr sliktākā scenārija īstenošanās gadījumā vagneriešu mērķis varētu būt iebrukums Viļņā un Daugavpilī, maskējoties par bēgļiem, pauda bijušais Ukrainas prezidenta biroja padomnieks, militārais eksperts Oleksijs Arestovičs.

 • Pārtraukta Krievijas pilsoņu vīzu pieteikumu pieņemšana 1

  Saistībā ar Krievijas iekšpolitisko notikumu neprognozējamo attīstību no pirmdienas, 26. jūnija, Latvijas diplomātiskajās un konsulārajās pārstāvniecībās ārvalstīs ir pārtraukta Krievijas pilsoņu visa veida vīzu pieteikumu pieņemšana, informē Ārlietu ministrijā.

 • Aicina palīdzēt Hersonas apgabalam 2

  12. jūnijā, plkst.20, Inženieru 101, ar labdarības koncerta programmu Tetiana Kolii, Oksana un Andrii Lucenko, Sandis Mārtiņš Caune aicina iedzīvotājus turpināt vākt ziedojumus Hersonas apgabalam.

 • Saistībā ar 9. maija svinēšanu kopumā aizturētas 30 personas 1

  Saistībā ar bijušās Padomju Savienības uzvaras Otrajā pasaules karā gadskārtas svinēšanu un pieminēšanu Latvijā kopumā 9. maijā aizturētas 30 personas, sākti 97 administratīvo pārkāpumu procesi un četri kriminālprocesi, informē Valsts policija.

 • 9. maiju plāno noteikt par Ukrainā bojā gājušo piemiņas dienu 6

  Saeima nodeva izskatīšanai komisijās "Apvienotā saraksta" iesniegto likumprojektu "Par Ukrainā cietušo un bojā gājušo piemiņas dienas noteikšanu", kas paredz 2023. gada 9. maiju noteikt par Ukrainā cietušo un bojā gājušo piemiņas dienu, kurā jāizkar karogi sēru noformējumā, kā arī tiek ieviesti daži ierobežojumi.

 • Jūtas kā viena ģimene 0

  Apritējis gads, kopš Ventspilī ieradās pirmie kara bēgļi no Ukrainas. Ventspils Augstskolas (VeA) dienesta viesnīca šī gada laikā kļuva par otrajām mājām vairāk nekā pustūkstotim Ukrainas civiliedzīvotāju.

 • Žēlsirdība nepazīst nogurumu 3

  Ventspils un novada uzņēmēji un iedzīvotāji kopā ar visu valsti piedalās akcijās, lai atbalstītu Ukrainas iedzīvotājus, kuri cieš no karadarbības viņu valsts teritorijā. Ir pagājis gads kopš kara agresijas sākuma Ukrainas teritorijā. Ventspilī un novadā notiek divas kārtējās labdarības akcijas Ukrainas tautas atbalstam.

 • 365 dienas Ukrainas cīņai par nākotni 7

  24. februārī, aprit gads kopš Krievijas sāktā kara Ukrainā. No plkst.19 līdz 19.40 Ventspils Augstskolas pagalmā notiks pasākums ''365 dienas Ukrainas cīņai par nākotni…'' visiem ukraiņu bēgļiem, kuri dzīvo Ventspilī, kā arī ventspilniekiem, kuri vēlas atbalstīt šajā dienā ukraiņus.

 • Lembergs: Kāpēc nepalīdzat Ukrainai ar modernāko - Leopards 2 A7+? (VIDEO) 11

  Sniedzot interviju ziņu portālam ventasbalss.lv Ventspils varas partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs pauda neizpratni, kāpēc 40 un vairāk gadus vecu tanku modeļu vietā pasaule nesteidz Ukrainai palīgā ar modernāko. Viņš arī norādīja, ka, ja miera sarunas arī turpmāk nebūs iespējamas, konflikts var pāraugt reģionālā kodolkarā.