Tēma: Karš

 • "Pobeda Confectionery" noliedz atbalsta sniegšanu Krievijas armijai 18

  Latvijas saldumu ražotājs SIA "Pobeda Confectionery" noliedz atbalsta sniegšanu Krievijas armijai, informē uzņēmumā. "Pobeda Confectionery" pārstāvji uzsver, ka uzņēmums "nav atbalstījis, neatbalsta un arī nākotnē neplāno jebkādā veidā atbalstīt Krievijas armiju".

 • Jūtas kā viena ģimene 0

  Apritējis gads, kopš Ventspilī ieradās pirmie kara bēgļi no Ukrainas. Ventspils Augstskolas (VeA) dienesta viesnīca šī gada laikā kļuva par otrajām mājām vairāk nekā pustūkstotim Ukrainas civiliedzīvotāju.

 • Žēlsirdība nepazīst nogurumu 3

  Ventspils un novada uzņēmēji un iedzīvotāji kopā ar visu valsti piedalās akcijās, lai atbalstītu Ukrainas iedzīvotājus, kuri cieš no karadarbības viņu valsts teritorijā. Ir pagājis gads kopš kara agresijas sākuma Ukrainas teritorijā. Ventspilī un novadā notiek divas kārtējās labdarības akcijas Ukrainas tautas atbalstam.

 • 365 dienas Ukrainas cīņai par nākotni 7

  24. februārī, aprit gads kopš Krievijas sāktā kara Ukrainā. No plkst.19 līdz 19.40 Ventspils Augstskolas pagalmā notiks pasākums ''365 dienas Ukrainas cīņai par nākotni…'' visiem ukraiņu bēgļiem, kuri dzīvo Ventspilī, kā arī ventspilniekiem, kuri vēlas atbalstīt šajā dienā ukraiņus.

 • Lembergs: Kāpēc nepalīdzat Ukrainai ar modernāko - Leopards 2 A7+? (VIDEO) 11

  Sniedzot interviju ziņu portālam ventasbalss.lv Ventspils varas partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs pauda neizpratni, kāpēc 40 un vairāk gadus vecu tanku modeļu vietā pasaule nesteidz Ukrainai palīgā ar modernāko. Viņš arī norādīja, ka, ja miera sarunas arī turpmāk nebūs iespējamas, konflikts var pāraugt reģionālā kodolkarā.

 • Ventas Balss viesis: Aivars Lembergs (VIDEO) 9

  Ziņu portāla ventasbalss.lv studijas viesis - Ventspilī ilggadēji valdošās politiskās partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Latvijas mediji īpašā akcijā atskaņos Ukrainas himnu 1

  Lai parādītu Latvijas mediju vienotību Ukrainas atbalstam karā pret agresori Krieviju, Latvijas radiostacijas, televīzijas kanāli un elektroniskie mediji piektdien, 24. februārī, vienosies kopīgā akcijā, vienlaicīgi atskaņojot Ukrainas himnu.

 • Dzērājšoferiem konfiscētie auto dosies uz Ukrainu 2

  No 21. februāra, stājušies spēkā likuma grozījumi, kas dzērājšoferiem konfiscētos auto ļauj nodot Ukrainas aizstāvjiem. Lai pārliecinātos, kāds ir šis pieejamais auto parks, Nodrošinājuma valsts aģentūrā ieradās "tviterkonvoja" aktīvisti. Viņi atzina, ka "tviterkonvoja" papildinājums ar šiem auto notiks tuvāko nedēļu laikā.

 • Novadā notiks labdarības pasākumi Ukrainas atbalstam 0

  24. februārī plkst. 19 Popes kultūras nama iekšpagalmā notiks labdarības pasākums, veltījums Ukrainai ''Lai ikviens var atgriezties mājās!''. To organizē kultūras darbinieces no Popes, Usmas un Jūrkalnes, aicinot šajā vakarā visus satikties Popē, lai noklausītos koncertu un piedalītos labdarības akcijā, ziedojot dažādus ukraiņiem noderīgus priekšmetus.

 • Kara gadadienā aicina uz klusuma brīdi 3

  Solidarizējoties ar Ukrainas tautu, valsts augstākās amatpersonas aicina Latvijas iedzīvotājus 24. februārī plkst. 9 vienoties klusuma brīdī, pieminot un godinot Ukrainas upurus, informē Ārlietu ministrijā (ĀM).

 • Vinnica saņem Ventspils dāvinātos ģeneratorus 4

  Aizvadītās piektdienas vakarā Ventspils valstspilsētas pašvaldība saņēma pateicības ziņu no mūsu sadraudzības pilsētas Vinnicas par saņemtajiem dīzeļa ģeneratoriem, kuri ir nogādāti Ukrainā, Vinnicā. Tie Vinnicas pašvaldībā tiks izmantoti, lai nodrošinātu skolu un slimnīcu darbības nepārtrauktību brīžos, kad ir elektroenerģijas pārrāvumi.

 • EP pasludina Krieviju par terorismu atbalstošu valsti 2

  Eiropas Parlaments (EP) ir pasludinājis Krieviju par terorismu atbalstošu valsti, informē EP deputātes Ineses Vaideres birojā. Politiķe akcentē, ka šāds vērtējums ir pamatots, ņemot vērā Krievijas teroru Ukrainā. Vaideres ieskatā, šī "barbariskā valsts" jāsoda par padarīto. Vaidere piedalījās EP rezolūcijas sagatavošanā.