Tēma: Kalns

 • Kalns joprojām darbojas 0

  Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, slēpošanas kalns ''Lemberga hūte'' joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas iesācēju trase un lietpratēju trase, kā arī bērnu ragaviņu kalniņš. Laika apstākļu dēļ nav pieejama distanču slēpošanas trase.

 • Plāno atvērt kalnu 21

  Laika apstākļi nedēļas nogalē bija labvēlīgi, lai kalnā veiktu sniega pūšanu, izmantojot visus sešus lielgabalus. Ņemot vērā tuvāko dienu laika prognozi, tiek plānots, ka, sākot no trešdienas 13. janvāra, slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte'' pakāpeniski varētu tiktas atvērtas slēpošanas un snovborda trases.

 • Slēpošanas kalna teritorija apmeklētājiem šobrīd ir slēgta 25

  Līdz ar ziemai raksturīgo laika apstākļu iestāšanos kalna nogāzē ir uzsākti sagatavošanās darbi ziemas slēpošanas sezonai. Aprīkojuma pārbaudes laikā uzpūstais sniegs ir piesaistījis ievērojamu skaitu izklaides interesentu braukšanai ar ragaviņām.

 • Laika apstākļu dēļ slēgts kalns 5

  No 10. februāra slēpošanas kalns “Lemberga hūte” laika apstākļu dēļ ir slēgts uz nenoteiktu laiku.

 • Kalns gaida sala periodu 1

  Ziemas brīvdienās pastiprinājusies iedzīvotāju interese par ziemas priekiem. Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” tehniski viss ir sagatavots, lai varētu piedāvāt aktīvās atpūtas pakalpojumus, tomēr laika apstākļi vēl nav piemēroti, lai sāktu mākslīgā sniega ražošanu ar sniega pūtējiem.

 • Kalnā būs pieejams distanču slēpošanas aplis 3

  Pie slēpošanas kalna “Lemberga hūte” austrumu nogāzes, futbola–frizbija laukuma teritorijā, no sestdienas, 17. februāra būs pieejama distanču slēpošanas trase.