Tēma: Kalns

 • «Lemberga hūtē» ziema turpinās 2

  Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, tomēr sniega daudzums trasēs ir pietiekams, un slēpošanas kalns ''Lemberga hūte'' joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas lietpratēju un iesācēju trases, bet uz laiku nav pieejams ragaviņu kalniņš un distanču slēpošanas trase.

 • Slēpošanas kalns atkal atvērts 0

  No trešdienas, 22. decembra, plkst. 15 slēpošanas kalnā atkal atvērta iesācēju trase. Rezervācijas uz iesācēju slēpošanas trasi 22. un 23. decembrim ir pieejamas aplikācijā Bookla un slēpošanas kalna mājaslapā www.lembergahute.lv.

 • Ziemassvētku laiks Ventspilī un novadā 0

  Tuvojoties Ziemassvētkiem, Ventspils iemirdzas svētku gaismās, pa pilsētas ielām braukā Ziemassvētku vilcieniņš, uz pirmssvētku notikumiem aicina muzejs, koncertzāle un citi. Ziemas priekus baudīt piedāvā slēpošanas kalns, savukārt, pastaigu cienītājiem izveidots ceļvedis ''Ventspils Ziemassvētku gaismās''. Arī Ventspils novadā notiks dažādi svētku sarīkojumi.

 • Kalnā tiks uzsākta sniega pūšana 5

  Līdz ar ziemai raksturīgo laika apstākļu iestāšanos un atbilstošas gaisa temperatūras sagaidīšanu, naktī uz 4. decembri slēpošanas kalna nogāzē plānots uzsākt sniega sagatavošanas darbus ziemas slēpošanas sezonai.

 • Noskaidroti radošākie Lemberga hūtes sezonas noslēguma nobraucieni 6

  Lai ar jautrību sirdī atvadītos no ziemas sezonas, kas Lemberga hūtē ilga 46 dienas bez pārtraukumiem, aktīvās atpūtas cienītāji tika aicināti veikt atraktīvus nobraucienus pa kalna nogāzi, izveidot savu sezonas noslēguma brauciena video un iesūtīt to balsošanai.

 • Lemberga hūtē ziemas sezona noslēgusies 5

  27. februārī, ar atraktīviem nobraucieniem noslēdzās ziemas sezona slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte''. Šī sezona bija īpaša gan tādēļ, ka darbība notika, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, gan arī tādēļ, ka laika apstākļi bija piemēroti, lai Lemberga hūtē aizvadītu garāko slēpošanas un snovborda sezonu pēdējā desmitgadē.

 • Kalns joprojām darbojas 0

  Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, slēpošanas kalns ''Lemberga hūte'' joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas iesācēju trase un lietpratēju trase, kā arī bērnu ragaviņu kalniņš. Laika apstākļu dēļ nav pieejama distanču slēpošanas trase.

 • Plāno atvērt kalnu 20

  Laika apstākļi nedēļas nogalē bija labvēlīgi, lai kalnā veiktu sniega pūšanu, izmantojot visus sešus lielgabalus. Ņemot vērā tuvāko dienu laika prognozi, tiek plānots, ka, sākot no trešdienas 13. janvāra, slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte'' pakāpeniski varētu tiktas atvērtas slēpošanas un snovborda trases.

 • Slēpošanas kalna teritorija apmeklētājiem šobrīd ir slēgta 25

  Līdz ar ziemai raksturīgo laika apstākļu iestāšanos kalna nogāzē ir uzsākti sagatavošanās darbi ziemas slēpošanas sezonai. Aprīkojuma pārbaudes laikā uzpūstais sniegs ir piesaistījis ievērojamu skaitu izklaides interesentu braukšanai ar ragaviņām.

 • Laika apstākļu dēļ slēgts kalns 5

  No 10. februāra slēpošanas kalns “Lemberga hūte” laika apstākļu dēļ ir slēgts uz nenoteiktu laiku.

 • Kalns gaida sala periodu 1

  Ziemas brīvdienās pastiprinājusies iedzīvotāju interese par ziemas priekiem. Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” tehniski viss ir sagatavots, lai varētu piedāvāt aktīvās atpūtas pakalpojumus, tomēr laika apstākļi vēl nav piemēroti, lai sāktu mākslīgā sniega ražošanu ar sniega pūtējiem.

 • Kalnā būs pieejams distanču slēpošanas aplis 1

  Pie slēpošanas kalna “Lemberga hūte” austrumu nogāzes, futbola–frizbija laukuma teritorijā, no sestdienas, 17. februāra būs pieejama distanču slēpošanas trase.