Tēma: Ventspils osta

 • "Ventspils osta" veidos jaunu industriālo parku 21

  Otrdien Ventspils domes ārkārtas sēdē atbalstīta pašvaldības iestādes "Ventspils osta" iecere slēgt vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par jauna industriālā parka izveidi Ventspilī.

 • Noslēgts līgums ar SIA Aspired par ražošanas ēkas nomu 0

  Šī gada sākumā tika uzsākta ražošanas ēkas un auto stāvlaukuma būvniecība Ganību ielas industriālajā zonā, bet jau 31. maijā pašvaldības iestāde “Ventspils osta” ir noslēgusi līgumu ar SIA Aspired par ražošanas ēkas Ganību ielā 99 un tai piegulošās teritorijas nomu.

 • Pašvaldība izsola ražošanas ēkas Ganību ielā 99 nomas tiesības 0

  Turpinot iepriekšējos gados uzsākto Ganību ielas industriālās zonas attīstīšanu un mūsdienu prasībām atbilstošas uzņēmējdarbības infrastruktūras izveidi, Ganību ielā 99 ir uzsākta jaunas ražošanas ēkas un publiska auto stāvlaukuma būvniecība.

 • Ventspils dome vērsīsies Satversmes tiesā 2

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma sagatavot un iesniegt pieteikumu Satversmes tiesā par likuma Grozījumi Likumā par ostām neatbilstību Latvijas Republikas Satversmei un Eiropas vietējo pašvaldību hartai.

 • Būvēs jaunu ražošanas ēku 35

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma atbalstīt projekta ''Ražošanas ēkas un publiska auto stāvlaukuma izbūve Ganību ielas industriālajā zonā, Ventspilī'' iesniegšanu Centrālai finanšu un līgumu aģentūrai (CFLA), kas ir Eiropas Savienības līdzfinansētu projektu realizācijas sadarbības partneris no valsts puses.