Tēma: Budžets

 • Prezidents izsludina valsts budžetu 0

  Valsts prezidents Egils Levits otrdien izsludinājis Saeimā pieņemto 2023. gada valsts budžetu, atzīstot, ka tas nav nevainojams, bet tajā ir mēģināts saprātīgi sabalansēt valsts iespējas, vajadzības un vēlmes.

 • Saeima pieņem valsts 2023. gada budžetu 0

  Saeima ceturtdien pēc aptuveni diennakti garas sēdes, debatēs pavadot arī visu nakti, galīgajā lasījumā pieņēma šā gada valsts budžetu un budžeta ietvaru nākamajiem trim gadiem. Par budžetu nobalsoja 52 deputāti, bet pret bija 39 parlamentārieši.

 • ZZS iesnieguši virkni priekšlikumu valsts budžeta projektam 0

  Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti iesnieguši virkni priekšlikumu 2023. gada valsts budžeta projektam, aicinot būtiskāku finansējumu atvēlēt izglītībai un zinātnei, veselības aprūpei, iekšējai drošībai un investīcijām tautsaimniecībā.

 • Valdība Saeimas vērtēšanai nodod budžetu 0

  Saeimā kopā ar 2023. gada budžetu atgriezīsies leģendārais ādas koferītis. Līdz ar to valdība deputātu vērtējumam nodos skaitliski lielāko valsts budžetu Latvijas vēsturē. Izdevumi plānoti 14,7 miljardu eiro apjomā, bet ieņēmumi lēsti par diviem miljardiem mazāki. Tas nozīmē, ka plānots naudu aizņemties.

 • Valdība atbalsta 2023. gada valsts budžetu 0

  Valdība otrdien atbalstīja likumprojektu "Par valsts budžetu 2023. gadam un budžeta ietvaru 2023., 2024. un 2025. gadam", kurā 2023. gada valsts konsolidētā budžeta ieņēmumi tiek plānoti 12,721 miljarda eiro apmērā, savukārt izdevumi - 14,673 miljardu eiro apmērā.

 • Ventspils drosmīgi pieņem budžetu 3

  Ventspils ir viena no Latvijas pašvaldībām, kas, negaidot uz valsts finanšu skaidrību, apstiprinājusi savu budžetu. Tas ir pietiekami ambiciozs, jo šobrīd nav signālu, ka pilsētas ekonomika būtiski bremzētos. Ieņēmumi plānoti 61 miljona apmērā, bet izdevumi – teju 83 miljonu apmērā.

 • Apstiprināts pašvaldības 2023. gada līdzdalības budžets 3

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē apstiprināti Ventspils valstspilsētas pašvaldības 2023. gada līdzdalības budžeta izdevumi. Līdzdalības budžeta veidošana ir process, kas sniedz iespēju iedzīvotājiem noteikt to, kā tiek iztērēta daļa no pašvaldības budžeta līdzekļiem.

 • Apstiprina pašvaldības 2023. gada budžetu 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē apstiprināts pašvaldības 2023. gada budžets. Pašvaldības kopējie finanšu resursi 2023. gadā plānoti 86,8 milj. eiro apmērā, tai skaitā kārtējā gada ieņēmumi 63,1 milj. eiro un līdzekļu atlikums gada sākumā 20,6 milj. eiro.

 • Apstiprina grozījumus pašvaldības budžetā 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja grozījumus Ventspils valstspilsētas pašvaldības 2022. gada budžetā. Saskaņā ar apstiprināto budžetu, naudas līdzekļu atlikums uz gada sākumu tika paredzēts 16,0 miljoni eiro, savukārt faktiskais atlikums uz 1. janvāri ir 18,7 miljoni jeb par 2,7 miljoniem lielāks nekā plānots.

 • Raidījumā atbildēs uz jautājumiem par 2022. gada budžetu 5

  Trešdien, 9. februārī, plkst. 19 portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes vadības pārstāvis un nozares speciāliste atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par pašvaldības 2022. gada budžetu.

 • Apstiprināts Ventspils novada pašvaldības budžets 0

  Ventspils novada domes sēdē apstiprināts pašvaldības 2022. gada budžets. Paredzams, ka Ventspils novada pašvaldības kopējie ieņēmumi 2022. gadā būs 14,92 miljoni eiro.

 • 2021.gadā palielinājies vietējo kravu īpatsvars 3

  2021. gadā Ventspils brīvostā strādājošie termināļi kopā pārkrāva 11,1 miljonu tonnu kravas. Elastīgi pielāgojoties tirgus apstākļiem, termināļiem izdevies palielināt vietējo kravu īpatsvaru ostas kravu apjomā. Jauns rekords sasniegts ar prāmjiem pārvadāto kravu grupā.