Tēma: Gāliņciema bibliotēka

 • Diskutēs par Eiropas pamatvērtībām 0

  “Europe Direct Ventspils” sestdien, 9. martā, plkst. 14.00 Gāliņciema bibliotēkā aicina uz sarunām par demokrātiju un Eiropas pamatvērtībām, kā arī kopīgu muzicēšanu kopā ar etno grupu “Stiprās sievas” un Rūtu un Valdi Muktupāveliem.

 • Taps mētelīši Gāliņciema kokiem 1

  Janvārī aprit 70 gadi, kopš Gāliņciemā ir pašiem sava bibliotēka. Atzīmējot jubileju, bibliotēkas darbinieces iecerējušas īstenot projektu “(R)adīts Gāliņciemam” - kopā ar adīšanas un tamborēšanas entuziastiem līdz 4. augustam radīt mētelīšus pie Gāliņciema bibliotēkas augošajiem kokiem, kas jau sasnieguši dižkoka statusu.

 • Gāliņciema bibliotēka aicina uz ''Lasītprieka skoliņu'' 0

  Gāliņciema bibliotēka aicina vecākus, kuriem ir bērni vecumā līdz 14 gadiem, pieteikt savas atvases “Lasītprieka skoliņai”, kur bērni varēs iepazīt dažādu žanru literatūru, uzlabot savu lasītprasmi un pavadīt laiku kopā ar vienaudžiem. Pirmā nodarbība plānota 20. janvārī.

 • Gāliņciema bibliotēka atsāk darbu 0

  Ceturtdien, 12. oktobrī, apmeklētājiem atkal būs atvērta Gāliņciema bibliotēka, kur noslēgušies garantijas būvdarbi. Kā jau iepriekš ziņots, bibliotēku nācās uz laiku slēgt, jo tika konstatēta griestu apdares paneļu deformācija, tāpēc bija nepieciešams izveidot deformācijas šuves, lai materiālam būtu iespējams gan izplesties, gan sarauties.

 • Tehnisku iemeslu dēļ Gāliņciema bibliotēka uz laiku ir slēgta 0

  Gāliņciema bibliotēkas būvniecībā tika izmantots Fantoni firmas “4akustik Random” skaņu izolējošs griestu apdares materiāls un tā inovatīvs pielietojums – izliekums. Tā kā tika konstatēta akustisko paneļu termiskā izplešanās, būvuzņēmējs sadarbībā ar projekta autoru veic uzstādītā materiāla pielāgošanas un regulēšanas darbus, lai izvērtētu to, kādu ietekmi uz materiālu atstāj temperatūras un mitruma izmaiņas.

 • Gāliņciema bibliotēka iegūst apbalvojumu 3

  Daudzfunkcionālais pakalpojumu centrs Gāliņciemā skates ''Gada labākā būve Latvijā'' finālā nominācijā ''Publiskā jaunbūve'' ieguva 2. vietu. Daudzfunkcionālais pakalpojumu centrs Gāliņciemā apmeklētājiem atvērts kopš 4. augusta.

 • Bērni grāmatā skaidro biznesa terminus 0

  Vakar, 17.augustā, Gāliņciema bibliotēkā notika grāmatas “Biznesa vārdnīciņa. Skaidro mazie ventiņi” atvēršanas pasākums.

 • Atklās Gāliņciema bibliotēku 0

  Piektdien, 4. augustā, plkst. 16 durvis apmeklētājiem vērs jaunā Gāliņciema bibliotēka – daudzfunkcionālais pakalpojumu centrs, kas tapis ar Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu un kalpos apkārtnes iedzīvotājiem kā kultūras un sabiedriskais centrs.

 • Uz laiku slēgta Gāliņciema bibliotēka 0

  No 24. jūlija apmeklētājiem saistībā ar pārcelšanos uz jaunajām telpām būs slēgta Gāliņciema bibliotēka, lai jau no 4. augusta pēcpusdienas vērtu durvis jau jaunajā Gāliņciema sabiedriskajā centrā.

 • Jaunietes palīdz izvēlēties grāmatas Gāliņciema bibliotēkai 0

  Iepērkot grāmatas jaunajai Gāliņciema bibliotēkai, grāmatu izvēlē iesaistītas lasītājas – vietējās jaunietes no Gāliņciema. Prakse iesaistīt lasītājus grāmatu izvēlē pārņemta no citu valstu un Valmieras integretās bibliotēkas pieredzes, norāda Ventspils bibliotēkas direktore Astra Pumpura.

 • Saņems Gāliņciema sabiedriskā centra atslēgas 0

  Būvniecības valsts kontroles birojs 27. janvārī izsniedza aktu par objekta ''Daudzfunkcionālā pakalpojumu centra jaunbūve un teritorijas labiekārtošana Gāliņciemā, Ventspilī, Kuldīgas ielā 138'' pieņemšanu ekspluatācijai.

 • Noslēdzas septītā sezona «Pūcīšu skolai» 0

  Lasīšanas veicināšanas programmu ''Grāmatu starts'' šajā gadā absolvēja 36 bērni, trīs grupiņas no Pārventas un Bērnu bibliotēkām, vecumā no 3 līdz 4 gadiem. Absolventi tika iepriecināti ar dāvaniņu - pūcīšu somu un Liepājas leļļu teātra izrādi.

 • Nosvinēti Gāliņciema Sabiedriskā centra Spāru svētki 5

  Noslēdzies nozīmīgs posms Gāliņciema Sabiedriskā centra būvniecībā – nosvinēti jaunceļamās ēkas Spāru svētki. Daudzfunkcionālā pakalpojumu centra būvniecība Gāliņciemā, Kuldīgas ielā 138, tika uzsākta 2020. gada 20. novembrī.