Tēma: Gāliņciema bibliotēka

 • Noslēdzas septītā sezona «Pūcīšu skolai» 0

  Lasīšanas veicināšanas programmu ''Grāmatu starts'' šajā gadā absolvēja 36 bērni, trīs grupiņas no Pārventas un Bērnu bibliotēkām, vecumā no 3 līdz 4 gadiem. Absolventi tika iepriecināti ar dāvaniņu - pūcīšu somu un Liepājas leļļu teātra izrādi.

 • Nosvinēti Gāliņciema Sabiedriskā centra Spāru svētki 5

  Noslēdzies nozīmīgs posms Gāliņciema Sabiedriskā centra būvniecībā – nosvinēti jaunceļamās ēkas Spāru svētki. Daudzfunkcionālā pakalpojumu centra būvniecība Gāliņciemā, Kuldīgas ielā 138, tika uzsākta 2020. gada 20. novembrī.

 • Bibliotēka aicina dalīties ar seniem Gāliņciema foto 0

  Gāliņciema bibliotēka aicina ikvienu, kam mājās albumos saglabājušās vēsturiskas Gāliņciema fotogrāfijas, atnest tās uz bibliotēku, lai kopā veidotu bilžu izstādi, kas būs aplūkojama jaunā Daudzfunkcionālā pakalpojumu centra atklāšanas laikā.

 • Bibliotēka pārtrauc apmeklētāju apkalpošanu klātienē 4

  No pirmdienas, 16.marta, līdz 14. aprīlim apmeklētājiem ir slēgtas visas Ventspils bibliotēkas struktūrvienības - Galvenā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema, Augstskolas un Mūzikas bibliotēka un ārējais apkalpošanas punkts medicīnas bibliotēka Ventspils Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

 • Par uguņošanu, vietniekiem domē un citiem jautājumiem (VIDEO) 5

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par svētku uguņošanu rīkošanu Ventspilī, vai tā notiks arī turpmāk, topošo Gāliņciema bibliotēku un tās funkciju, vietnieku nepieciešamību Ventspils domes darbam, Ziemeļkurzemes reģionālas slimnīcas jauno rehabilitācijas nodaļas būvniecību un citiem jautājumiem.

 • Uz dzejas lasījumiem aicina Andris Akmentiņš 0

  Otrdien, 24. septembrī, plkst.16 Gāliņciema bibliotēkā notiks Dzejas dienu pasākums pieaugušajiem - dzejas lasījumi kopā ar dzejnieku Andri Akmentiņu.