Tēma: 6. vidusskola

 • Notiks atklātā stunda ''Vēlēšanas kā līdzdalības forma'' 0

  17. februārī plkst. 13 Ventspils Galvenās bibliotēkas zālē notiks Ventspils 6. vidusskolas Eiropas Parlamenta vēstnieku skolas atklātā mācību stunda ''Vēlēšanas kā līdzdalības forma'' ar galveno pasākuma viesi - Eiropas Parlamenta deputātu Ivaru Ijabu. Atklātajā stundā aicināts piedalīties ikviens.

 • Par mobingu skolās ir jārunā 13

  Ventspils nav izņēmums kopējā tendencē, kas pēdējos gados vērojama Latvijas skolās. Tāpat kā citviet, arī mūsu skolās ir izplatīts mobings jeb psiholoģiskā vardarbība pret atsevišķiem skolēniem vai pat skolotājiem. Drošākais ceļš mobinga novēršanai ir – runāt par to.

 • Sarūpē dāvanas slimnīcas pacientiem 0

  6. vidusskolas skolēni aizvadītajā nedēļā iepriecināja Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas pacientus, sarūpējot viņiem dažādas dāvanas.

 • Tapusi filma par ukraiņu pusaudžiem 1

  Ventspils 6. vidusskolas 12. klases absolvents Georgijs Kartašovs radījis dokumentālo filmu Bērni, kas stāsta par viņa skolasbiedriem – pusaudžiem no Ukrainas.

 • Šī ir empātijas paraugstunda 0

  Dzīvojam neparastā laikā, kad mums jāsastopas ar jaunām situācijām un jāmācās pieņemt agrāk nepiedzīvotas emocijas. Līdzās mums ir bēgļi no Ukrainas, un viņu bērni apmeklē mūsu izglītības iestādes. Kā pieņemt citādo un svešo?

 • 6. vidusskolā attālināti mācīsies visas 5.-12. klases 6

  Pašlaik Covid-19 izplatības dēļ Ventspils 6. vidusskolā attālinātās mācības noteiktas visām 5.-12. klasēm, ceturtdien preses konferencē informēja Ventspils domes priekšsēdētāja vietnieks Guntis Blumbergs.

 • 6. vidusskolai jauna direktore (VIDEO) 4

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēmusi iecelt Zandu Biti 6.vidusskolas direktora amatā, bet jaunos darba pienākumus pieredzējusī skolotāja sāks pildīt jau šonedēļ.

 • Ventspils skolotājas piedalījās projekta «Tava klase» īstenošanā 0

  Lai veicinātu attālinātā mācību procesa kvalitatīvu nodrošināšanu un sniegtu palīdzību vecākiem, no 6. aprīļa līdz 29. maijam visā Latvijā mācību stundas tika pārraidītas speciāli izveidotā izglītojošā TV programmā ''Tava klase'', kuras īstenošanas procesā līdzdarbojās arī skolotājas no 4. un 6. vidusskolas.

 • 6. vidusskolā nostrādā ugunsgrēka trauksmes signalizācija 1

  Šorīt, 3. martā, plkst. 8 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma informāciju, ka Ventspils 6. vidusskolā ir nostrādājusi automātiskā ugunsgrēka trauksmes un signalizācija sistēma.

 • Skolēni piedalījās pasākumā Francijā 0

  Astoņi Ventspils 6. vidusskolas skolēni devās uz Strasbūru Francijā, lai piedalītos un apmeklētu pasākumu EUROSCOLA, kas norisinājās Eiropas Parlamentā.

 • 6. vidusskolas triumfē skolu frisbijā 0

  Ventspils 6. vidusskolas zēnu un meiteņu komandas Ogrē izcīnīja pirmo vietu Latvijas Skolēnu 72. spartakiādes sacensībās frisbijā, abos finālos pieveicot 4. vidusskolas komandas.