Tēma: Dampeļi

 • Atklāta sacensību sezona smaiļošanā un kanoe airēšanā 1

  Airēšanas bāzē “Dampeļi” notika sezonas atklāšanas sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā. Sacensībās piedalījās ne tikai Ventspils Sporta skolas “Spars” audzēkņi, bet arī pārbaudīt savu gatavību sezonai bija ieradušies airētāji no Pērnavas (Igaunija), Rīgas, Jūrmalas un Saldus novada sporta skolas.

 • Smaiļotāji un kanoe airētāji startēja Ventspils čempionātā 0

  Airēšanas bāzē “Dampeļi” aizvadīts Ventspils čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā piedalījās airētāji no Talsiem, Brocēniem, Jelgavas, kā arī Ukrainas kanoists Danylo Chamlai, kurš Ventspilī aizvadīja treniņnometni, lai gatavotos startam Olympic Hopes regatē.

 • Smaiļotāji un kanoe airētāji atklāj sezonu 0

  Airēšanas bāzē ''Dampeļi'' notika Ventspils sezonas atklāšanas sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā. Sacensībās piedalījās Talsu, Brocēnu un Ventspils sporta skolas ''Spars'' jaunie airētāji.

 • Aizvadīts ziemas peldētāju salidojums (VIDEO) 0

  Airēšanas bāzē ''Dampeļi'' notika Ventspils atklātais ziemas peldētāju salidojums ''Ventspils jūras lauvas'', kurā piedalījās 71 dalībnieks no Rīgas, Liepājas, Ogres, Jelgavas, Kuldīgas, Jūrmalas, Saldus, Raganas, Ozolniekiem un Ventspils.

 • Notiks ziemas peldētāju salidojums 0

  Sestdien, 11. janvārī plkst. 11:30, airēšanas bāzē ''Dampeļi'' notiks Ventspils atklātais ziemas peldētāju salidojums ''Ventspils jūras lauvas''.

 • Dampeļos tikās ziemas peldēšanas cienītāji 0

  Airēšanas bāzē Dampeļi notika Ventspils atklātais ziemas peldētāju salidojums, ko organizēja klubs Ventspils jūras lauvas un kurā piedalījās 68 dalībnieki.

 • «Dampeļos» notiks ziemas peldētāju salidojums 0

  Sestdien, 12. janvārī plkst. 11:30 airēšanas bāzē „Dampeļi” notiks Ventspils atklātais ziemas peldētāju salidojums „Ventspils jūras lauvas”. Salidojuma dalībnieku pieteikšanās - uz vietas no plkst. 10.

 • Panākumu ceļš 20 gadu garumā 17

  Stāsts par to, kā veidojies Olimpiskais centrs Ventspils, tā sporta un atpūtas bāzes, jau gandrīz pilnībā izstāstīts, taču vēl nav pieminēti daži būtiski objekti, ar kuriem varam pelnīti lepoties, – airēšanas bāze, tenisa korti un ielu vingrošanas stadions.

 • Uzsāk ziemas peldēšanas sezonu 0

  Airēšanas bāzē „Dampeļi” ar svinīgu karoga pacelšanu notika ziemas peldēšanas sezonas atklāšana.

 • Atklās ziemas peldēšanas sezonu 2

  Svētdien, 21.oktobrī, plkst. 11 airēšanas bāzē „Dampeļi” ar svinīgu karoga pacelšanu notiks ziemas peldēšanas sezonas atklāšana.