Tēma: Bākas

 • Apmeklētājiem slēgtas arī bākas 1

  Saistībā ar izsludināto ārkārtējo situāciju apmeklētājiem slēgtas vairākas bākas Kurzemē, informē Ventspils brīvostas pārvaldē.

 • «Mana jūra» aicina uz izzinošām diskusijām un kopradi bākā 0

  Kampaņa ''Mana jūra'' savas desmitgades pastāvēšanas vasarā aicina interesentus uz Ovišu bāku, kur 17. un 18. jūlijā nosrisināsies darbnīcas, koncerts, kā arī diskusija par jūras piesārņojošajiem atkritumiem un to ietekmi uz vidi.

 • Bākas būs atvērtas apmeklētājiem 0

  Sākot ar 7. jūliju Ventspils brīvostas pārvaldes apsaimniekotās Ovišu, Užavas un Akmeņraga bākas atkal būs atvērtas un gaidīs apmeklētājus.

 • Sāks remontdarbus Akmeņraga un Ovišu bākās 0

  Lai gādātu par Ventspils brīvostas pārvaldes apsaimniekošanā nodoto bāku uzturēšanu, saglabāšanu un to apmeklētāju labsajūtu, šoruden Akmeņraga un Ovišu bākās plānoti atjaunošanas darbi.

 • Bākas atkal pieejamas apskatei 1

  Reaģējot uz valstī noteikto ārkārtas situāciju vīrusa Covid-19 izplatības dēļ, Ventspils brīvostas pārvaldes apsaimniekotās Ovišu, Užavas un Akmeņraga bākas uz laiku nebija pieejamas apmeklētājiem. No 14. maija, ievērojot drošības pasākumus, bākas atkal varēs apskatīt arī no iekšpuses.

 • Bākas aicina uz Atvērto durvju dienām 0

  Sestdien, 28. septembrī, ikviens tiek aicināts izmantot iespēju bez maksas apmeklēt vienīgās bākas Latvijā, kuras ir oficiāli pieejamas publiskai apskatei - Ovišu, Akmeņraga un Užavas bākas. Bākas apmeklētājus gaidīs no plkst. 10 līdz 16.

 • Bezmaksas apskatei būs atvērtas Papes, Ovīšu un Mērsraga bākas 1

  Atzīmējot Pasaules Jūras navigācijas tehnisko līdzekļu dienu, pirmdien, 1. jūlijā bezmaksas apskatei tiks atvērtas Papes bāka, Ovīšu bāka un Mērsraga bāka, Informēja Latvijas Jūras administrācijas (LJA) pārstāve Sarma Kočāne.

 • Ventspils brīvostas bākas būs vēl pieejamākas apmeklētājiem 1

  No 1. jūnija mainīsies darba laiki, kad Ventspils brīvostas apsaimniekotās Ovišu, Užavas un Akmeņraga bākas gaidīs apmeklētājus. Lai pēc iespējas labāk pielāgotos tūristu vēlmēm un paradumiem, turpmāk bākas bez iepriekšēja pieteikuma būs pieejamas arī brīvdienās un svētku dienās.

 • Bākas aicina uz Atvērto durvju dienām 1

  Šajā nedēļas nogalē, no 12. līdz 14. oktobrim ikviens var izmantot iespēju bez maksas apmeklēt vienīgās Latvijas bākas, kuras ir oficiāli pieejamas publiskai apskatei – Ovišu, Akmeņraga un Užavas bākas.