Tēma: Ēka

 • Vairākām būvēm trīs īpašumos nosaka grausta statusu 7

  Ventspils pilsētas dome nolēma noteikt vidi degradējošas, sagruvušas vai cilvēku drošību apdraudošas būves statusu vairākām būvēm trīs īpašumos Ventspils pilsētā - Medņu ielā 27, Medņu ielā 40 un Medņu ielā 44.

 • Vadīt «gudro ēku» ir kā spēlēt labu instrumentu 0

  Koncertzāle Latvija – tie ir ne tikai izcili koncerti, apbrīnas vērta ir arī pati ēka, kurā izmantoti inovatīvi inženiertehniskie risinājumi, kas ļauj taupīt enerģijas resursus, vienlaikus nodrošinot komfortablu mikroklimatu gan apmeklētājiem, gan vērtīgajiem mūzikas instrumentiem.

 • Gūtšmitu nama pārbūvei pieteikušies septiņi pretendenti 11

  VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) izsludinātajā apvienotajā projektēšanas un būvdarbu iepirkumā vēsturiskā Gūtšmitu nama pielāgošanai piecu valsts pārvaldes un pašvaldības iestāžu vajadzībām un vienotā klientu centra izveidei piedāvājumus iesnieguši septiņi pretendenti, informēja VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.

 • Noslēgusies biroju ēku būvniecība Pils ielā 0

  Ventspilī veiksmīgi ir realizēts viens no vērienīgākajiem vecpilsētas projektiem, kurā tika atjaunotas un pārbūvētas divas ēkas Pils ielā 45 un 47 un atjaunota degradētā teritorija 1527 m2 platībā.

 • Gūtšmitu namā taps vienots klientu apkalpošanas centrs 9

  VAS ''Valsts nekustamie īpašumi'' (VNĪ) izsludina apvienoto projektēšanas un būvdarbu iepirkumu vēsturiskā Gūtšmitu nama, Kuldīgas ielā 2 pielāgošanai valsts pārvaldes un pašvaldības iestāžu vajadzībām.

 • Paziņojums par konkursa izsludināšanu 0

  Lai risinātu īres mājokļu pieejamības problēmu, Ventspils pilsētas dome saskaņā ar 2020. gada 3. aprīlī apstiprināto nolikumu nr. 2 Īres dzīvojamo māju Ventspilī jaunbūvju projektu līdzfinansēšanas konkurss, izsludina Īres dzīvojamo māju Ventspilī jaunbūvju projektu līdzfinansēšanas konkursa 1. kārtu.

 • Huligāni apķēpā deviņstāvu māju 46

  Pilsētas deviņstāvu māju kvartāla iedzīvotājus nesen pārsteigusi nepatīkama aina – uz Saules ielas 106. nama sāna sienas nakts laikā uzķēpāts milzīgs, krāsains grafiti.

 • Pašvaldībai nav jārisina valsts problēmas 3

  VAS Valsts nekustamie īpašumi, kam pieder abas vēsturiskās bijušās Mūzikas skolas ēkas Pils ielā 38 un Kuģinieku ielā 2, mēģina atbrīvoties no sava īpašuma, kam tagad draud pilnīgs sabrukums un kas apdraud arī iedzīvotājus.

 • Valsts nolaidusi ēkas līdz pēdējam 8

  Arhitektūras pieminekļu – ēku Pils ielā 38 un Kuģinieku ielā 2, kas simbolizē jūgendstila laikmetu Ventspilī – liktenis šobrīd pilnībā atkarīgs no viņu īpašnieka – valsts – gribas. Īpašnieks šajā gadījumā demonstrē vissliktāko attieksmes piemēru pret savu īpašumu.

 • Par siltumu, hokeju un citiem jautājumiem (VIDEO) 1

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par dzīvokļiem, kurus pašvaldība piešķir atsevišķām iedzīvotāju grupām, siltuma rēķiniem un tarifiem, pamestajām ēkām, kuras atrodas pilsētas teritorijā, par hokeja kluba finansēšanu un citiem jautājumiem.

 • Par sportu, finansējumu un citām aktualitātēm (VIDEO) 0

  Par domes finansējumu slimnīcai nākošajā gadā, domes sēdē plānotajiem jautājumiem, Gāliņciema sabiedriskā centra būvniecību, Digitālā centra piedāvājumu brīvlaikā, ''Ventspils reisa'' apbalvojumiem, sportu un citām aktualitātēm informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.