Tēma: Ēka

 • Gūtšmitu namā taps vienots klientu apkalpošanas centrs 9

  VAS ''Valsts nekustamie īpašumi'' (VNĪ) izsludina apvienoto projektēšanas un būvdarbu iepirkumu vēsturiskā Gūtšmitu nama, Kuldīgas ielā 2 pielāgošanai valsts pārvaldes un pašvaldības iestāžu vajadzībām.

 • Paziņojums par konkursa izsludināšanu 0

  Lai risinātu īres mājokļu pieejamības problēmu, Ventspils pilsētas dome saskaņā ar 2020. gada 3. aprīlī apstiprināto nolikumu nr. 2 Īres dzīvojamo māju Ventspilī jaunbūvju projektu līdzfinansēšanas konkurss, izsludina Īres dzīvojamo māju Ventspilī jaunbūvju projektu līdzfinansēšanas konkursa 1. kārtu.

 • Huligāni apķēpā deviņstāvu māju 46

  Pilsētas deviņstāvu māju kvartāla iedzīvotājus nesen pārsteigusi nepatīkama aina – uz Saules ielas 106. nama sāna sienas nakts laikā uzķēpāts milzīgs, krāsains grafiti.

 • Pašvaldībai nav jārisina valsts problēmas 3

  VAS Valsts nekustamie īpašumi, kam pieder abas vēsturiskās bijušās Mūzikas skolas ēkas Pils ielā 38 un Kuģinieku ielā 2, mēģina atbrīvoties no sava īpašuma, kam tagad draud pilnīgs sabrukums un kas apdraud arī iedzīvotājus.

 • Valsts nolaidusi ēkas līdz pēdējam 8

  Arhitektūras pieminekļu – ēku Pils ielā 38 un Kuģinieku ielā 2, kas simbolizē jūgendstila laikmetu Ventspilī – liktenis šobrīd pilnībā atkarīgs no viņu īpašnieka – valsts – gribas. Īpašnieks šajā gadījumā demonstrē vissliktāko attieksmes piemēru pret savu īpašumu.

 • Par siltumu, hokeju un citiem jautājumiem (VIDEO) 1

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par dzīvokļiem, kurus pašvaldība piešķir atsevišķām iedzīvotāju grupām, siltuma rēķiniem un tarifiem, pamestajām ēkām, kuras atrodas pilsētas teritorijā, par hokeja kluba finansēšanu un citiem jautājumiem.

 • Par sportu, finansējumu un citām aktualitātēm (VIDEO) 0

  Par domes finansējumu slimnīcai nākošajā gadā, domes sēdē plānotajiem jautājumiem, Gāliņciema sabiedriskā centra būvniecību, Digitālā centra piedāvājumu brīvlaikā, ''Ventspils reisa'' apbalvojumiem, sportu un citām aktualitātēm informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Notiks gadskārtējais arhitektu pasākums «Baltā dūna» 0

  7. decembrī koncertzālē ''Latvija'' notiks arhitektu gadskārtējais pasākums ''Baltā dūnā - 2019'' un tā ietvaros arī gada skates ''Labākie realizētie arhitektūras objekti Ventspilī 2018./ 2019. gadā'' rezultātu paziņošana un laureātu apbalvošana.

 • Notiks Pils ielas 45 un 47 Spāru svētki 0

  Piektdien, 29. novembrī, plkst. 12 tiks atzīmēti Spāru svētki Pils ielas 45 un Pils ielas 47 renovētajās ēkās, kuras turpmāk nodrošinās daudzfunkcionālu biroju telpu funkcijas.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par Valsts svētkiem, bērnu atpūtas centra izveidi, teritorijas attīstīšanas plānošanas likumu, vidi degradējošām ēkām pilsētā, par pedagogu piesaisti un citām aktuālām tēmām informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Par apgaismojumu, ūdeni un citiem jautājumiem (VIDEO) 6

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par to, kad tiks pārtraukta strūklaku darbība, ūdens kvalitāti Ventspilī, apgaismojumu pilsētas ielās, par ēkām, kas atrodas pilsētas teritorijā un netiek apsaimniekotas un citiem jautājumiem.