Tēma: 1.pamatskola

 • Aicina iepazīt skolu piedāvājumus 0

  Lai vecākiem atvieglotu izvēli, izvēloties piemērotāko skolu savam topošajam pirmklasniekam, turpinām iepazīstināt ar Ventspils vispārizglītojošajām skolām, kurās jaunajā mācību gadā atvērs 1. klases.

 • Noslēgušies 1. pamatskolas remontdarbi 0

  2023./2024. gada mācību sākumā tika uzsākti remontdarbi Ventspils 1. pamatskolas ēkas korpusu savienojošās pārejas pamatu pastiprināšanai. Tie tika pabeigti 2023. gada noslēgumā.

 • Ar 158 mikropāļiem stiprināti 1. pamatskolas pamati 0

  Ventspils 1. pamatskolā turpinās pamatu pastiprināšanas darbi. Darbus uzsākot, kopā ar konstruktoriem tika pieņemts lēmums pamatus stiprināt ar 158 mikropāļiem, kas šobrīd ir izdarīts. Tālāk sāksies pamatu stiprinājuma konstrukcijas izveide.

 • Skolēnu pašpārvaldes īstenos labbūtības projektus 0

  Ventspils 4. vidusskolas, 2. vidusskolas un 1. pamatskolas pašpārvaldes saņēmušas valsts finansējuma atbalstu, lai katra savā skolā šā gada nogalē īstenotu jauniešu iniciatīvas projektus ''Labbūtības ceļakarte skolā''.

 • 1. pamatskolā pulcējas viesi no Eiropas 1

  Visas nedēļas garumā Ventspils 1. pamatskolā viesojas ciemiņi no Portugāles, Spānijas, Rumānijas un Polijas, kas kopā ar ventspilniekiem piedalās Erasmus+ projektā ''Sociable Robots''.

 • Jaunajai siltumtrasei pieslēgta 1. pamatskola 0

  Jaunizbūvētajai centralizētās siltumapgādes trasei Pļavas ielā pieslēgts jauns objekts - Ventspils 1. pamatskola, kurai līdz šim siltumapgāde tika nodrošināta no lokālās katlumājas, kur kā kurināmais tika izmantotas granulas.

 • 1. pamatskola svin 95 gadu jubileju 0

  Šonedēļ Ventspils 1.pamatskola atzīmē skolas 95. dzimšanas dienu, tāpēc visu nedēļu norisināsies dažādi pasākumi un aktivitātes, savukārt sestdien no plkst. 18 notiks absolventu un darbinieku salidojums.

 • Pļavas skolā atklāja labiekārtoto teritoriju 13

  Olimpiskās dienas ietvaros svinīgi atklāja Ventspils 1. pamatskolas labiekārtoto teritoriju. Pasākumā piedalījās skolas saime un audzēkņi, kā arī Ventspils pilsētas domes un Izglītības pārvaldes pārstāvji. Sportiskā gaisotnē atklāšanu papildināja arī vingrotāju priekšnesumi uz jaunās vingrošanas iekārtas.