Tēma: Internets

 • Aicina uz lekciju ''Mēs un internets'' 0

  “Europe Direct Ventspils” aicina ikvienu, kurš vēlas uzzināt vairāk par aktuālajiem riskiem un apdraudējumiem interneta vidē, kā arī saņemt ieteikumus drošākai interneta lietošanai, uz CERT.LV eksperta Egila Stūrmaņa lekciju “Mēs un internets” otrdien, 13. februārī, plkst. 15.00 ZOOM tiešsaistē. Pasākumu klātienē translēs arī Gāliņciema bibliotēkā.

 • Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par nepilngadīgu meiteņu pavešanu netiklībā 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā pret kādu pilngadīgu personu par nepilngadīgu meiteņu pavešanu netiklībā, pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās un par pamudināšanu izgatavot pornogrāfiska rakstura materiālus.

 • Digitālais centrs aicina piedalīties Instagram tiešraides rubrikā par bērnu drošību internetā 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu pievienoties Instagram live rubrikai “Digitālās tehnoloģijas un rīki visās dzīves sfērās un profesijās”, kurā tēti un IT jomas entuziasti Matīss Tjapkins un Aldis Bergmanis pastāstīs par dažādām lietotnēm un digitāliem risinājumiem, kas būs noderīgi, lai parūpētos par bērnu drošību internetā un ikdienas dzīvē.

 • "Tele2" brīdina par krāpniekiem 0

  Mobilo sakaru operators SIA "Tele2" brīdina par krāpniekiem, kas uzdodas par uzņēmuma darbiniekiem. Šobrīd ir aktivizējušies krāpnieki, kas zvana uzņēmuma klientiem, uzdodas par "Tele2" darbiniekiem un cenšas iegūt pašapkalpošanās portāla mans.tele2.lv kodu.

 • Sodīs par huligāniskām darbībām vietnē ''TikTok'' 9

  Valsts policijas amatpersonas, veicot interneta monitoringu, pamanīja videomateriālu, kur vīrietis vietnē ''TikTok'' pauda viedokli, atbalstot Krievijas karaspēka iebrukumu Ukrainā, kā arī lamājās necenzētiem vārdiem. Valsts policijā šobrīd par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

 • 8. februāris - Vispasaules drošāka interneta diena 0

  Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs par godu Vispasaules drošāka interneta dienai piedāvā vairākas vērtīgas bezmaksas nodarbības gan par drošību internetā, gan informatīvas nodarbības par e-pakalpojumu lietošanu.

 • Iedzīvotāji balso pret 5G antenām 30

  Jau trešās 9-stāvu mājas iedzīvotāji pilsētas kreisajā krastā nobalsojuši pret mobilās 5G sakaru stacijas uzstādīšanu uz viņu mājas jumta. Iedzīvotāji labāk izvēlas veselību, nevis vilinošu nomas maksu antenas izvietošanai.

 • Paplašina Ventspils optisko datu pārraides tīklu 1

  Lai palielinātu kapacitāti un nodrošinātu jaunu pieslēgumu izveides iespēju, Digitālais centrs veic Ventspils pilsētas optiskā datu pārraides tīkla paplašināšanu, ieguldot 144 dzīslu kabeli no Digitālā centra Datu centra Naftas ielā 11 līdz Celtnieku ielas un Talsu ielas krustojumam pie bērnu pilsētiņas "Fantāzija".