Tēma: Olimpiskā vienība

 • Intervija ar Uldi Boitmani. Esmu Ventspils un Latvijas sporta patriots 8

  Jau pavisam drīz startē jaunais basketbola gads, savukārt vasaras sporta sezona gandrīz beigusies, tāpēc aicinājām uz saruna basketbola kluba Ventspils valdes priekšsēdētāju un Ventspils Olimpiskās vienības vadītāju Uldi Boitmani, lai ne vien uzzinātu jaunumus, bet arī pieredzējušā speciālista skatījumu par sporta dzīves organizēšanu Latvijā.

 • Olimpiskajā vienībā pieci no "Spara" 1

  Latvijas Olimpiskās vienību vasaras un ziemas sastāvos iekļauti pieci sporta skolas Spars un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti.

 • Plēsnieks pasaules čempionātā cer uz 410 kilogramiem 0

  Septembra vidū gaidāmajā pasaules čempionātā svarcelšanā Ventspils olimpiskās vienības sportists Artūrs Plēsnieks cer uzlabot savu rezultātu un kopsummā pacelt vismaz 410 kilogramus.

 • Latvijas Olimpiskajā vienībā iekļauti 15 Ventspils sportisti 0

  Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce ir izvērtējusi vasaras sporta veidu sportistu rezultātus un nosaukusi Latvijas Olimpiskās vienības sastāvus 2019. gadam, iekļaujot 98 sportistus 17 dažādos sporta veidos. Ar atsevišķu LOV valdes lēmumu papildus uz individuāliem nosacījumiem tika iekļauti vēl 16 sportisti.

 • Tikās ar augstas klases sportistiem 7

  Olimpiskajā centrā “Ventspils” norisinājās tikšanās, kurā piedalījās Ventspils olimpiskās vienības vadītājs Uldis Boitmanis un Ventspils augstas klases sportisti Lauma Grīva, Māra Grīva, Gundega Grīva, Jānis Svens Grīva, Jānis Leitis un treneris Māris Grīva.