Tēma: Ātruma ierobežojums

 • Privātmāju rajonos uzstādīs ātruma ierobežojuma zīmes 4

  Ventspils mazstāvu dzīvojamās apbūves rajonos uzsākti sagatavošanas darbi ceļazīmju Nr.525 un Nr.526 uzstādīšanai un pēc zīmju uzstādīšanas atļautais pārvietošanās ātrums šajos rajonos būs 30 km/h, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • ''Mazdas'' vadītājs pieķerts, traucoties ar ātrumu 124 km/h (VIDEO) 10

  Naktī no 10. uz 11. septembri Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Ventspilī, veicot satiksmes uzraudzību, fiksēja kādu ātrumpārkāpēju, kurš traucās ar ātrumu 124 kilometri stundā ar automašīnu, kurai pēc pusnakts vairs nebija spēkā OCTA.

 • Brīdinājumu vēlas aizstāt ar naudas sodu 10

  Naudas sodu par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu varētu piemērot arī par ātrumu, kas atļauto pārsniedz par desmit kilometriem stundā (km/h), nolēma Ceļu satiksmes drošības padomes domnīcas pārstāvji.

 • Ātruma kontroles nedēļā fiksēti 2057 ātrumpārkāpēji 6

  25. aprīlī, noslēdzās Eiropas ceļu policijas tīkla ROADPOL ''Ātruma kontroles nedēļa''. Šogad pirmo reizi šai problemātikai tika veltīta visa nedēļa, nevis tikai viena diennakts, kas iepriekš bija zināma kā ''24 stundu ātruma kontroles maratons''.

 • Valsts galveno autoceļu plāno pārbūvēt par četrjoslu ātrgaitas ceļiem 23

  Latvijas valsts ceļu attīstības plānā 2020.-2040. gadam paredzēts 1020 kilometrus valsts galveno autoceļu pārveidot par četru joslu ātrgaitas ceļiem ar maksimālo braukšanas ātrumu 130 kilometri stundā, Autoceļu padomes sēdē sacīja VAS ''Latvijas valsts ceļi" (LVC) valdes loceklis Mārtiņš Lazdovskis.

 • Jūrkalnē «BMW» braucis ar 177 kilometriem stundā 15

  No rīta jau tika ziņots, ka Latvijā kopumā bija pieķerti 576 ātrumpārkāpēji, taču, apkopojot visus ātruma kontroles maratona rezultātus, jāteic, ka statistika ir vēl neapmierinošāka.

 • Policija sāk izmantot rokas video radarus 0

  Valsts policija papildus jau ierastajām atļautā braukšanas ātruma kontroles metodēm no šodienas pārkāpēju ķeršanai sāk izmantot arī 40 jaunus rokas video radarus, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas darbiniece Simona Grāvīte.

 • Ventspils pusē ievērojami pārkāpj atļauto braukšanas ātrumu 5

  Aizvadītājā nedēļas nogalē Ventspils novadā un pilsētā pieķerti četri ātrumpārkāpēji, kuru braukšanas ātrums ievērojami izceļas uz citu transportlīdzekļu vadītāju fona, jo atļautais braukšanas ātrums tika pārkāpts no 40 līdz pat 75 kilometriem stundā.