Spānijā netālu no Barselonas notikušajā B.I.U. pasaules čempionāta 1. posmā velotriālā atzīstami startējuši Latvijas pārstāvji (braucēji no kluba Karters).

Labākais posma sasniegums ir Arvim Dermakam no Usmas, kurš divdesmit septiņu dalībnieku konkurencē grupā Benjamin ar tikai saņemtiem trīs soda punktiem ieguva trešo vietu un kāpa uz goda pjedestāla. Jāpiezīmē, ka grupas pirmajās divās vietās un arī divās vietās aiz Arvja ierindojās Japānas pārstāvji. Tādējādi Arvis bija pārliecinošākais Eiropas pārstāvis.


Kuldīdznieks Valters Smiltāns grupā Minime startēja pirmo gadu - kopā arī ar pāris gadu vecākiem braucējiem un iegūtā piektā vieta ir ļoti labs panākums. Izvirzītais plāns ir izpildīts ar uzviju.


Vecākais no Latvijas braucējiem usminieks Ansis Dermaks brauca grupā Junior un no divdesmit viena dalībnieka finišēja piektajā vietā. Neveiksmīga bija Anša sacensību otrā daļa (aplis), jo pēc lieliski veiktā pirmā apļa Ansis bija otrajā vietā.


Nāciju vērtējumā Latvija pirmajā posmā ieguva 7. vietu, atstājot aiz sevis lielvalstis.
Braucēji uz pasaules čempionātu nokļuvuši pateicoties atbalstam no kluba Karters, sporta kluba "Ķenguri" un Ventspils novada domes.
Otrais pasaules čempionāta posms jau pēc nedēļas Itālijā pilsētā Darfo Boario Terme.

Rezultāti:
Grupa Benjamin (braucēji dzimuši 1998., 1999. un 2000.g.)
3. vieta Arvis Dermaks, Latvia, Usma, dz.gads 1998.

Grupa Minime (braucēji dzimuši 1995., 1996. un 1997.g.)
5.vieta Valters Smiltāns, Latvia, Kuldīga, dz.gads 1997.

Grupa Junior (braucēji dzimuši 1992., 1993. un 1994.g.)
5.vieta Ansis Dermaks, Latvia, Usma, dz. gads 1994.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: