Pie kārtējās uzvaras Olimpiskā centra Ventspils čempionātā hokejā 2. līgā tikuši Rodeo hokejisti, kas šoreiz pārliecinoši apspēlēja Kureksskomandu - 6:2.

Pirmās divas trešdaļas aizritēja līdzīgā, turklāt rezultātu atklāt izdevās Kurekss komandai, bet pirms izšķirošā periodā ar 3:2 vadībā bija Rodeo. Trešajā periodā jau pārliecinoši labāki bija motosportisti, gūstot trīs vārtus, bet savējos nosargājot neieņemtus un svinot uzvaru 6:2.

Uzvarētājiem trīs vārti un divas rezultatīvas piespēles Renāram Vaitkusam, bet ar diviem vārtiem un piespēlēm izcēlās Rihards Saksons. Vēl vieni vārti un divas piespēles Edijam Vaitkusam. Kurekss rindās vārti Uldim Kristiņam un Ērikam Pavlovskim.

Pirmdien abas komandas vēlreiz krustos nūjas (plkst. 20.30), trešdien (21.45) 2. līgas turnīrā spēkiem mērosies Pašvaldības policija un Dundaga 2, ceturtdien 1. līgā spēles Tornado 1 un Dundaga 1, bet svētdien – 2. līgas komandas Kuldīga un Tornado 2.