Veiksmīgi noslēgusies Ventspils brīvostas kausa 2010 burāšanas regate. Sadarbojoties

brīvostas pārvaldei ar Usmas jahtklubu un Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu, regate tika pie nosaukuma – Dakteru regate.

Tas tādēļ, ka katrā no septiņām jahtām komandā startēja viens Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ārsts. Vējš bija pietiekoši stiprs, lai pārbaudītu burātāju meistarību un drosmi. Īpaši jāizceļ vienīgā dāma, ārste Baiba Griķe, kurai pēc jahtas stūres lūšanas nācās izpeldēties Ventā.

Pēc četriem braucieniem pirmajā vietā ierindojās jahta Flame ar Gati Backānu, Mārtiņu Bergu, ķirurgu Ēriku Čēmu un anisteziologu Leonīdu Ļebedevu sastāvā. Otrajā vietā palika jahta Solo – Edmunds Sprūdžs, Gatis Rozenfelds, traumatologs Māris Zirnis, bet trešie – jahta Vinda ar Jāni Lakstīgalu, Aivaru Lakstīgalu un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galveno ārstu Valtu Rauhvargeru.

Sacensību organizatori izsaka lielu pateicību Ventspils brīvostas pārvaldei, Ventspils Ostas kapteiņu dienestam, visiem drosmīgajiem ārstiem un personīgi Ērikam Čēmam, jahtas Magelan kapteinim Andrejam Smirnovam, kā arī Latvijas Zēģelētāju savienībai.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: