Svētdien plkst. 11.00 jātnieki no visas Latvijas pulcēsies kopā, lai demonstrētu savas prasmes aristokrātiskajā jātnieku sportā.

Apmeklētāji varēs vērot sportistu sniegumu piecos dažādas sarežģītības maršrutos. Sacensību starplaikos būs iespējams vērot "Demoras" un bērnunama "Selga" jauniešu kustību izrādi "Zirgi – vienojošais spēks" un lielformāta zirgu zīmējumu izstādi.

Maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 70 cm un maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 100 cm piedalīsies sportisti un zirgi bez ierobežojumiem. Maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 105 cm, kas ir Latvijas Jātnieku Federācijas ieskaites maršruts, startēs jaunieši līdz 18 gadu vecumam. Maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 115 cm startēs jātnieki bez ierobežojumiem.

Kā pastāstīja sacensību organizatore Gelinta Egendorfa, sacensības tiek rīkotas divpadsmito gadu pēc kārtas un jau ceturto reizi ir iekļautas Latvijas Republikas gada labākā jātnieka titula iegūšanas izcīņā. Labākie sportisti katrā maršrutā saņems naudas balvas, dāvanu kartes, balvas, diplomus un ziedus, savukārt zirgi – rozetes.

Sacensības notiks Ventspils novada Tārgales pagasta "Laimiņās" JSK "Demora" zāles laukumā (Ventspils – Piltenes ceļa ceturtajā kilometrā pretim veikalam "ELVI"). Līdz sacensību norises vietai iespējams nokļūt arī ar maršruta Nr. 1 autobusu (pietura "Vārpu iela").

Sacensības atbalsta: Latvijas Jātnieku Federācija, Igors Skoks, Radio SWH Ventspils studija, SIA "Vindbūvserviss", IK stādaudzētava "Sarmas 7", SIA "Jaunmīlgrāvja ostas kompānija", Guntis Gailis, z/s "Demora", SIA "Arbo", Eggersman, PFIF un zirglietu veikals "Kentaurs". Ieeja bez maksas. Laipni gaidīti visi interesenti!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: