Pirmo maču jaunajā LBL otrās divīzijas sezonā aizvadījuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, kas savā laukumā uzņēma Rīga/Rīdzene/LU spēlētājus un svinēja graujošu uzvaru 94:53.

Laukuma saimnieki jau trīs minūšu laikā bija guvuši 16 punktus, savā grozā ielaižot vien trīs, taču ceturtdaļas turpinājumā spēle vairs nebija tik rezultatīva. Labāk punktu gūšana jau padevās BS Rīga/Rīdzene/LU, taču pēc spēlētām desmit minūtēm VeApārsvars joprojām bija pārliecinošs – 23:14. Otrajā ceturtdaļā notikumus laukumā turpināja kontrolēt laukuma saimnieki, galu galā savus plusus dubultojot – ceturtdaļa noslēdzās ar Kārļa Apsīša tālmetiena un VeA bija vadībā 44:26.

Pēc pārtraukuma abas komandas plaši variēja ar sastāvu, bet ventspilnieki turpināja palielināt savu pārsvaru. Pēc trim ceturtdaļām ″VeA″ bija vadībā 66:41, bet visā mačā svinēja uzvaru 94:53.

LBL 2. divīzijas čempionātā piedalīsies 16 komandas –Barons/Ķeizarmežs, BS RīgaVentspils Augstskola,Gulbenes buki, BK Saldus, BK OgreLiepājas Lauvas 2, BKJelgava 2, DSN (Daugavas sporta nams), BK RNS-D/Līvāni, BS Rīga/Rīdzene, VEF Kadeti, BK VEFDārznieks/Cēsis, Valmiera/BSS Juniors un RSU (Rīgas Stradiņa universitāte) –, kas izspēlēs divu apļu turnīru. Čempionāta izslēgšanas spēlēm kvalificēsies vien četras labākās vienības.