Latvijas Nacionālā vīriešu basketbola valstsvienība 11. jūlijā plkst. 17, gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm, Ventspils basketbola hallē aizvadīs pirmo oficiālo pārbaudes spēli ar Polijas izlasi.

Latvijas pretinieki Polijas valstsvienība aizvadītājā Eiropas čempionāta finālturnīrā savās mājās finišēja 9. vietā. Šogad, Eiropas čempionāta kvalifikācijā, komanda ir ielozēta C grupā, kurā par vietu finālturnīrā cīnīsies ar Beļģijas, Portugāles, Gruzijas un Bulgārijas vienībām.

Uz Latvija Polijas valstvienība galvenā trenerea Igora Griščuka (Igor Griszczuk) vadībā dosies 14 cilvēku sastāvā: Krzysztof Szubarga, Łukasz Majewski, Zbigniew Białek, Adam Waczyński, Tomasz Śnieg, Dardan Berisha, Filip Dylewicz, Michał Chyliński, Adam Łapeta, Mateusz Kostrzewski, Kamil Chanas, Adam Hrycaniuk, Piotr Stelmach, Przemysław Zamojski.

Latvijas valstsvienība uz Ventspili dosies sekojošā sastāvā: Jānis Strēlnieks, Rinalds Sirsniņš, Edgars Jeromanovs, Jānis Kaufmanis, Dairis Bertāns, Mareks Jurevičus, Ingus Bankevics, Artūrs Štālbergs, Rihards Kuksiks, Ernests Kalve, Ivars Timermanis, Mareks Mejeris, Kaspars Bērziņš, Ronalds Zaķis, Rolands Freimanis, Raitis Grafs, Andrejs Šeļakovs.

BK „Ventspils” Latvijas valstsvienībā pārstāv Jānis Strēlnieks un Ronalds Zaķis, kā arī Mareks Jurevičus, Ernest Kalve un Dairis Bertāns, kuri pagājušajā sezonā pārstāvēja ventspilniekus, tomēr šobrīd līgumsaistības ar šiem spēlētājiem ir beigušās.

BK „Ventspils” saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks: „Izlases treniņnometnē jūtos lieliski, atmosfēra ir laba, ir jūtama tāda veselīga konkurence. Treniņi ir smagi un prasa ļoti daudz spēka, tomēr visi cenšamies cik varam, lai pēc iespējas labāk sagatavotos. Atšķirība starp U20 izlasi, kurā esmu spēlējis, un Latvijas vīriešu izlasi ir tāda, ka agrāk spēlēju ar saviem vienaudžiem, tagad jārēķinās, ka pretī nāks daudz vecāki un pieredzējušāki spēlētāji. Teikšu tā – šeit jau sākas īstas vīru spēles.”

Ventspilniekiem un pilsētas viesiem ir lieliska iespēja klātienē vērot Latvijas valstsvienības pārbaudes spēli. Biļetes uz spēli ir iespējams iegādāties visās Biļešu Serviss kasēs, Statoil degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā, kā arī pirms spēles Ventspils Olimpiskā centra basketbola halles biļešu kasē, to cena – 3 LVL.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: