Barselonā notika visu trīs kontinenta spēcīgāko Eirokausu izloze un savus pretiniekus FIBA EuroChallenge turnīrā uzzināja arī basketbola klubs "Ventspils".

Ventspils" klubs ielozēts B grupā, kur viņu pretinieki gan vēl noskaidrosies pēc kvalifikācijas kārtu spēlēm. Attiecīgi B grupā ar ventspilniekiem spēlēs Vācijas kluba "Skyliners" un Turcijas kluba "Besiktas" pāra zaudētājs no ULEB Eiropas kausa kvalifikācijas kārtas, kā arī divi FIBA EuroChallenge kvalifikācijas kārtu uzvarētāji.

Viens no pāriem ir Ukrainas klubs "Khimik" ar Rumānijas "CSU Asesoft", bet otrs - Francijas klubs "Paris Levallois" ar Izraēlas klubu "Maccabi Haifa". BK "Ventspils" bija iekļauts starp tām 8 labākām komandām, kurām nebūs jācīnās kvalifikācija turnīrā.

Arī pārējās septiņās FIBA Eurochallenge turnīra grupās pagaidām nav zināmi visi dalībnieki. Bijušā "Ventspils" galvenā trenera Kārļa Muižnieka vadītais klubs Sopotas "Trefl" cīnīsies par vietu Eurochallenge pamatturnīra H grupā ar Beļģijas klubu "Dexia". Savukārt otrs Baltijas valstu klubs gaidāmās sezonas Eurochallenge turnīrā Igaunijas čempioni Tartu "Rock" ielozēti C grupā, kur līdzīgi kā ventspilniekiem, pārējās grupas komandas noskaidrosies pēc kvalifikācijas kārtu spēlēm.

Pēdējo reizi "Ventspils" klubs Eirokausos no grupas izkļuva 2007./2008. gada sezonā, kad ventspilniekus ULEB kausa 1/16 finālā ieveda slovēņu treneris Gašpers Okorns. Nākamajās divās sezonās "Ventspils" nespēja izkļūt no grupas - 2008./2009. gada sezonā tajā pašā FIBA Eurochallenge sešās spēlēs tika gūtas divas uzvaras, bet aizvadītajā sezonā ULEB Eiropas kausā "Ventspils" palika bez uzvarām. Jādomā, ka gaidāmajā sezonā "Ventspils" uzdevumi neaprobežosies tikai ar izkļūšanu no grupu turnīra, bet gan ko vairāk.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: