Neveiksmi kārtējā pārbaudes spēlē piedzīvojuši BK Ventspils basketbolisti, kas viesos ar 68:95 atzina Siauliai pārākumu.

Komanda uz šo maču beidzot devās labākajā sastāvā (spēlēt vēl nav atsācis Ronalds Zaķis), jo ierindā bija arī visi trīs izlases vīri (Jānis Strēlnieks, Artūrs Bērziņš, Mārtiņš Meiers), taču pie sapratnes, protams, vēl jāpiestrādā.

Komanda spēli sāka ar Jāni Strēlnieku, Stīvenu Grejs, Semu Vilards, Lauri Blaus un Džamaru Jangu sastāvā. Pirmajā puslaikā cīņa bija līdzīga, tomēr ar nelielu mājinieku pārsvaru – 18:24 pēc pirmās ceturtdaļas un 37:42 pēc puslaikā. Diemžēl pārtraukuma turēt līdzi mājiniekiem nesanāca. Trešajā ceturtdaļā mūsējie guva vien deviņus punktus, nonākot zaudētājos 46:69, bet pēdējās desmit minūtēs pietuvoties nesanāca – 68:95.

BK Ventspils Lietuvā vēl paredzēta spēle ar Lietuvos rytas, bet savā laukumā pirmais pārbaudes mačs jau 13.septembrī (plkst. 19), kad pie mums viesosies Ukrainas basketbola klubu Cherkassky Mavpy.

Ventspils – Šiauliai 68:95 (18:24, 19:18, 9:22, 22:31)

Ventspils: Vilards 22 (9ab), Jangs 11, Grejs 10, Meiers 9, J. Strēlnieks 8 (8p), Bērziņš 8(7ab), Blaus 2