Trīs dienu garumā Daugavpilī norisinājās O!Karte Latvijas čempionāta fināls U10 vecuma grupas zēniem, kurā bronzas medaļas izcīnīja jaunie ventspilnieki.

Finālsacensībās iekļuva 12 labākās U-10 vecuma komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās pa sešām komandām katrā. Ventspils Olimpiskā Cerība tika ielozēta vienā grupā ar BFC Daugava (Rīga), FK Aizkraukle, JFCJelgava, Šitika Futbola skola (Rīga) un SK SuperNova(Rīga).

Otrajā apakšgrupā sacentās JDFS Alberts (Rīga), SK Blāzma Rēzekne, JFC Skonto (Rīga), FK Tukums-2000/TSS, SK Liepājas Metalurgs (Liepāja) un Smiltenes BJSS.

Izspēlējot apakšgrupas turnīru, ventspilnieki kopā ar JFCSkonto, SK Liepājas Metalurgs un BFC Daugava izcīnīja tiesības cīnīties par 1.-4. vietu. Par Latvijas čempioniem U-10 vecuma grupas spēlēs kļuva BFC Daugava, otrajā vietā SK Liepājas Metalurgs, bet trešajā fjnišēja Ventspils jaunie olimpieši.

Mūsu komandā trenera Jurģa Pučinska vadībā spēlēja Ignatijs Koļesņiks, Kirils Jurčenko, Eduards Zecmanis, Artjoms Trusovs, Krists Villers, Anrijs Sivoha – Lagzdiņš, Ralfs Leimanis, Kristers Silvestrovs, Ansis Anševics, Viktors Grigorjevs, Aleksejs Keisels, Deniss Mironovs, Verners Krūmiņš un Mihails Kostjuks.