Aizvadīts Piedzīvojumu parka tautas velobrauciens, kurā 355 dalībnieki veica Vichy maratona distanci (64km), pusmaratona distanci (32 km) vai bērnu distanci.

Apskati foto!

Maratona distancē pirmo vietu vīriešu konkurencē ieguva Kristofers Eriks Putseps (Alpha Baltic/Unitymarathons), bet sieviešu konkurencē - Madara Fūrmane (PĒDU NAV). Otrajā vietā vīriešu konkurencē ierindojās Raivis Zīmelis (TREK – PHILIPS - SPORT2000), bet trešajā Lauris Putniņš (Pļaviņas Sporta klubs SKANSTE). Savukārt no sievietēm otrā bija Dace Fūrmane (PĒDU NAV), bet trešā finišēja Līga Glāzere (Radi un Draugi).

E. Putsep distanci pieveica 2 stundā 18 minūtēs un 47 sekundēs, savukārt Fūrmane finišēja pēc 2 stundas 50 minūtēm un 08 sekundēm.

Tautas velobrauciena pusmaratona distancē ģimenisks panākums, jo pirmo vietu vīriešu konkurencē ieguva Agnis Frijārs, bet sieviešu konkurencē – Dinija Frijāre.

Sacensību dalībniekiem pēc finiša bija iespēja cienāties ar auzu pārslu putru un Druvas saldējumu.

Sacensības organizēja kompānija Sportlat sadarbībā ar Ventspils Piedzīvojumu parku un Olimpisko centru “Ventspils.”

Ventspils Piedzīvojumu parka velobrauciens bija pēdējais šī gada velomaratoni.lv seriāla posms. 17.aprīlī jau notika Rīgas MTB tautas velobrauciens. Tam maijā sekoja velobrauciens apkārt Piebalgas ezeriem, jūlija sākumā - velobrauciens apkārt Burtnieku ezeram, jūlija beigās Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras tautas velobrauciens.