No 1. līdz 8. jūlijam Tallinā risināsies Pasaules strādājošo sporta spēles, kurās piedalīsies arī Latvijas Tautas sporta asociācijas delegācija.

Latviju pārstāvēs vairāk nekā 60 sportistu liela delegācija, kurā iekļautas dažādu organizāciju komandas. Ventspili pārstāvēs divas komandas: Baltijas Ekspresis (basketbolā) un Ventspils nafta termināls (tenisā). Baltijas Ekspreša mērķis ir cīnīties par labāko trijnieku, saka komandas treneris Māris Bertāns.

«Pēc pilsētas čempionāta bija neliela atpūta, bet tagad ir aizvadīti vairāki treniņi, komandā valda labs noskaņojums un spēlētāji ir gatavi cīnīties,» saka Bertāns. Tāpat Māris piebilst, ka tāda iespēja ir jāizmanto, jo, kas zina, kad vēl būs izdevība piedalīties pasaules mēroga sacensībās.

Komandas sastāvā spēlēs: Gatis Valters, Edgars Silarājs, Gundars Bērziņš, Raitis Vēzītis, Raivis Upe, Einārs Bučs, Dāvis Delvers, Mārtiņš Auns, Kristaps Kanbergs, Klāvs Šilbergs, Andris Otto un Matīss Graudiņš, kas pildīs arī trenera palīga pienākumus; kā tiesnesis līdzi dosies arī Artis Apermanis.

Tenisā veterānu grupās startēs trīs Ventspils naftas termināla pārstāvji – Asvats Zakirovs, Igors Siņicins un Povilas Pauparas. Siņicins atzina, ka Ventspils naftas komanda pieturēsies pie galvenā olimpiskā principa – piedalīties –, tad arī redzēs, kā ies. Tā ir lieliska iespēja satikt citu valstu spēlētājus, parunāties un sacensties ar viņiem, atzīst Igors Siņicins.

Sacensības notiks vairākos sporta veidos – volejbolā, pludmales volejbolā, futbolā, basketbolā, tenisā, galda tenisā, šahā, petankā, džudo, cīņā, vieglatlētikā un peldēšanā. Latviju bez Ventspils komandām pārstāvēs vēl arī lidosta Rīga, LDz Cargo, Lattelecom/LSAB, EVA-Serviss, Remtes Transports, Filkuls, kā arī individuālie dalībnieki.

Pasaules strādājošo sporta spēles notiks jau otro reizi, pirmās spēles pirms diviem gadiem notika Itālijā, Rimini. Šogad plānots, ka sporta spēlēs piedalīsies vairāk nekā 3000 sportistu no visām pasaules valstīm, arī no Meksikas, Brazīlijas, Ķīnas, Indijas, Alžīrijas, un gandrīz no visām Eiropas valstīm.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: