Ventspils skeitparkā risinājās sacensības VEST Jam 2010, kurās par medaļām cīnījās ekstrēmo sporta veidu cienītāji.

Sacensībās braucēji sacentās tādās disciplīnās kā skeitbords, inline (agresīvā skrituļslidošana), BMX brīvā stila un dirt jump (tramplīnlēkšana) amatieru un profesionāļu grupās. Par VEST Jam 2010 balvām cīnījās vairāk nekā 50 braucēji no Kuldīgas, Liepājas, Rīgas, Tukuma, Jūrmalas un Ventspils.

Pēc finālbraucieniem vienīgais, kas spēja uzvarēt divās disciplīnās, bija ventspilnieks Viktors Kronbergs – gan BMX PRO, gan BMX dirt jump. BMX PRO arī otrajā un trešajā vietā ierindojās mājinieki, VEST braucēji – attiecīgi Ernests Šulcs un Mārtiņš Eglītis. Tāpat viss goda pjedestāls piederēja ventspilniekiem BMX dirt jump, kur sudraba godalga tika Oskaram Ābelem, bet bronza – Rihardam Loginovam.

Skeitborda amatieru grupā uzvarēja Miks Ratnieks no Liepājas, otrais bija mūsu braucējs Aleksejs Devjatko, bet trešais – Krišjānis Svilpe (Tukums). Inline amatieriem labāko rezultātu uzrādīja liepājnieks Emīls Ašmanis, aiz sevis atstājot mājinieku Ati Drulli un vēl vienu Liepājas braucēju Linardu Odiņu. BMX amatieru grupā visu goda pjedestālu aizņēma Kuldīgas sportisti: Daniels Kiršteins, Kārlis Leitis un Kaspars Gertners.

Starp profesionāļiem VEST sportisti ieguva lielāku medaļu klāstu. Skeitborda disciplīnā uzvarēja liepājnieks Klāvs Laivenieks, bet godalgoto trijnieku noslēdza ventspilnieki Toms Trigubs un Gatis Celmiņš. Inline labākais bija Jūrmalas braucējs Nils Jansons, otrais – VEST braucējs Toms Slukins, trešais – Konstantīns Makarovs.

Ekstrēmo sporta veidu sacensības jau vairākus gadus rīko biedrība VEST, lai veicinātu ekstrēmo sporta veidu attīstību Ventspilī, kā arī, lai mudinātu jauniešus vairāk pievērsties aktīvam dzīvesveidam. Pasākuma organizatori pateicas Olimpiskajam centram Ventspils, ar kura atbalstu sarīkotas šīs sacensības. Ventspils jauniešu ekstrēmo sporta veidu aktivitātēm iespējams sekot līdzi mājaslapā www.vest.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: