Latvijas virslīgas čempionātā futbolā vēl divus punktus zaudējuši FK "Ventspils" futbolisti, kas viesos cīnījās 1:1 ar "Daugavu".

Ventspilnieki tika pie lieliska iespēja atklāt rezultātu mača 19. minutē, taču Frederiku Martiness no 11 metru atzīmes snespēja pārspēt Māri Eltermani. Toties puslaika pēdēja minūtē precīzs sitiens padevās mājiniekiem - 0:1. Otrajā puslaikā FK "Ventspils" tomēr izdevās rezultātu izlīdzināt - precīzi sita Vladislavs Gabovs.

Atlikušajā laikā vārtu guvumu vairs nebija, un abas komandas turnīra tabulā varēja ierakstīt pa punktam. Ventspilnieki tā pārtraukušu zaudējumu un bezvārtu maču sēriju, taču atkal zaudējuši punktus, līdz ar to virslīgas tabulā kļūst ar vien interesantāk.

FK "Ventspils" spēlētāji 15 mačos izcīnījuši 35 punktus, "Daugava" aizvadījusi par vienu maču vairāk un tikusi pie 32 punktiem, 31 punkts 15 spēlēs ir "Liepājas metalurgam", bet "Skonto" tik pat spēlēs - 29.