11. un 12. maijā Rīgā notika starptautiskās sacensības K-1 cīņās, 27. atklātais K-1 Rīgas čempionāts. “Ventspils Kikboksa Leģions” sacensībās izcīnīja piecas medaļas un divus kausus.

Treneru sastāvs: Sergejs Deņisovs un Kristīne Jansone.
“Ventspils Kikboksa Leģions” rezultāti:
- 1. vieta – Sebastijanam Kuzņecovam (vecuma grupa 11-12 gadi, līdz 40 kg);
- 2. vieta - Mārcim Lelim (vecuma grupa 11-12 gadi, līdz 34 kg);
- 2. vieta un kauss par Cīņassparu – Oliveram Sproģim (vecuma grupa 11-12 gadi, līdz 45 kg). Oliveram savā svara kategorijā nebija pretinieku, tāpēc, lai nepaliktu bez cīņām, viņš cīnījās lielākā svara kategorijā. Olivers ar savu sniegumu izcīnīja arī sacensību organizatoru speciālbalvu – kausu par cīņassparu. Šādus kausus piešķir tiem sportistiem, kuri, neskatoties uz izcīnīto vietu, aizvada labas cīņas, nepadodas un cīnās līdz beigu signālam;
- 2. vieta – Maksimam Giņko (vecuma grupa 13-14 gadi, līdz 45 kg);
- 3.vieta – Danielam Alksnim (vecuma grupa 15-16 gadi, līdz 71 kg).

Divas dienas organizatori vērtēja visus trenerus, lai noskaidrotu visskaļākos un labākos sportistu atbalstītājus. Treneris Sergejs pašsaprotami nokļuva fināla trijniekā, kur 15 sekunžu laikā vajadzēja nodemonstrēt kā ir jāatbalsta savi sportisti. Sergejs uzstājās otrais, un pēc viņa uzstāšanās trešais treneris atteicās no dalības, jo bija skaidrs, ka kauss par labāko līdzjušanu brauks uz Ventspili. Tāda veidā VKL treneris tika pie sacensību lielākā kausa, pārspējot pat cīkstoņus, kuri dabūja kausus par cīņassparu.

Kikboksa treneriem ir nepārtraukti jāizglītojas un jāuzlabo savas prasmes dažādos cīņas sporta federāciju rīkotajos mācību semināros, ko abi treneri Sergejs Deņisovs un Kristīne Jansone arī dara. Šoreiz sacensību laikā kluba trenere ieguva kārtējo apliecību par profesionālās pilnveides semināra programmas apgūšanu no Latvijas Tekvon-do federācijas prezidenta Vjačeslava Semenkova.

Čempionātu rīkoja Latvijas Amatieru K-1 federācija. Pavisam čempionātā piedalījās sportisti no 27 cīņas sporta klubiem, pārstāvot Tadžikistānu, Lietuvu, Igauniju un, protams, Latviju. Katru dienu tika aizvadītas 40 cīņas, ko cīņas sporta fani varēja skatīties gan klātienē, gan tiešsaistē.

“Ventspils Kikboksa Leģions” pateicas par atbalstu Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādei "Ventspils Sporta pārvalde" un Ventspils brīvostas pārvaldei! Kā arī paldies olimpiskajam centram “Ventspils”, kur mēs dzīvojamies jau vairāk nekā 20 gadus un ko saucam par savām otrajām mājām!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: