Kārtējo 1B līgas maču aizvadījuši FK Ventspils dublieri, šoreiz viesos tiekoties ar Valmieru Glass/ViA 2 un, tieši tāpat kā komandu pamatsastāvi, cīnoties neizšķirti.

19. minūtē rezultātu atklāja mājinieki, bet 37. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Kaspars Kokins, panākot 1:1. 13 minūtes pirms spēles beigām ventspilnieki palika mazākumā, kad otro brīdinājumu saņēma Renards Krišjānis, tomēr rezultāts vairs nemainījās. Ventspilniekiem tas bija otrais neizšķirts, bet vēl komandas kontā ir divas uzvaras un viens zaudējums.

Ar astoņiem punktiem Ventspils 2 šobrīd ieņem sesto vietu, taču priekšā ir komandas, kas jau aizvadījušas vairāk maču. Piemēram, jelgavniekiem septiņos mačos ir desmit punkti, bet Riga FC 2 – 11. Komandas labākais vārtu guvējs ar pieciem precīziem trāpījumiem ir Kokins, kurš rezultatīvāko spēlētāju sarakstā dala pirmo vietu ar daugavpilieti Igoru Kovaļkovu.

Nākamajā kārtā 23. maijā ventspilnieki savā laukumā uzņems šā brīža līderus – BFC Daugavpils 2 futbolistus.

• 0
    keda 20.05.2019, 15:19:55

Hmm, kad Kokins varētu pamatsastāvā atgriezties? man šķiet, uz kādām minūtēm tīri labi derētu.