Ar noslēdzošo posmu Inčukalnā tika noskaidroti labākie Latvijas kausā galda hokejā, kura pirmajā desmitniekā iekļuva arī ventspilnieks Eliāns Ēdelis, bet pieredzējušajam Aleksandra Zernovojam līdz tam pietrūka pavisam maz.

Pavisam 48 dalībnieki pēdējā posmā sacentās par balvām un svarīgiem ieskaites punktiem. Inčukalnā piedalījās arī desmit Jaunrades nama komandas spēlētāji, kuri uz mājām atveda vairākus kausus. Posms iesākās ar grupu turnīru, kurā savā grupā Alvis Siliņš izcīnīja otro vietu, bet Aleksandrs Žernovojs bija trešais. Augstākajā līgā no mūsējiem izdevās iekļūt Alvim, Aleksandram, kā arī Eliānam Ēdelim un Alenam Kalniņam. Savukārt uz izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālu izdevās tikt vienīgi Alvim Siliņam. Diemžēl jau pirmajā kārtā Alvim nācās ar rezultātu 0:3 (2:3; 1:3; 1:3) atzīt inčukalnieša Edgara Saulīša pārākumu, posmu noslēdzot astotajā vietā. Uzreiz aiz viņa devītajā vietā iekārtojās Eliāns Ēdelis, bet Aleksandrs un Alens ieņēma attiecīgi 11. un 19. vietu. Sezonas kopvērtējumā visaugstāk no ventspilniekiem ierindojās Eliāns (attēlā), kurš finišēja septītais, un Aleksandrs, kuram 12. vieta.

Inčukalna posmā nominācijās mūsu spēlētāji tika pie vairākiem kausiem. Uzvaru starp veterāniem izcīnīja Žernovojs. Sudraba un bronzas kausus sieviešu konkurencē ieguva Laima Kamzola un Elēna Rācenāja, kurai sezonas kopvērtējumā otrā vieta, piekāpjoties vien savai sīvākajai konkurentei Kristai Annijai Lagzdiņai no Rīgas. Tāda paša spīduma kausu starp veterāniem ieguva Aleksandrs, palaižot sev priekšā rīdzinieku Sergeju Mihējevu.

Latvijas kausa kopvērtējums Open nominācijā (88 spēlētāji)
1.Raivis Miglinieks BJC ''Laimīte'' (Rīga)
2.Sandis Kristaps Lagzdiņš BJC''Laimīte'' (Rīga)