Ar jauniešu sacensību Albatross I kārtu Ventspils Jaunrades namā atklāta dambretes sacensību sezona. Kopumā sacensībā piedalījās 32 skolēni no Ventspils un Kuldīgas.

U9 grupā par uzvarētājiem kļuva ventspilnieki Sāra Elišeba Sidere meitenēm un Emīls Dzelme zēniem. U11 grupā pirmās trīs vietas meiteņu konkurencē ieņēma Evelīna Rancāne (Kuldīga), Evelīna Estere Josta (Ventspils) un Rebeka Valdmane (Kuldīga), bet zēnu konkurencē Ralfs Rītelis, Martins Ventinieks no Ventspils un kuldīdznieks Rihards Kaminskis.

U13 grupa jau cīnījās par augstām kopvērtējuma vietām, lai varētu piedalīties finālsacensībās, kas pēc Ziemassvētkiem norisināsies Rīgā. Pirmo vietu izcīnīja Atis Ērciņš, otrā bija Letīcija Aleksa Doniņa, bet trešajā vietā ierindojās Miks Āpsis. Visi medaļu ieguvēji ir no Ventspils.

U16 grupā, uzvarot pēdējā kārtā, pirmo vietu izrāva Artis Rancāns no Kuldīgas, sudrabu un bronzu atstājot ventspilniekam Daniēlam Rafaēlam Sideram un Ventspils novadniekam Aleksim Neimanim.

Paralēli vietu sadalījumam vecuma grupās visi dalībnieki cīnījās par vērtīgām balvām arī kopvērtējumā. Par lielu pārsteigumu, tikai pirmajā trijniekā tikai kopvērtējuma uzvarētājs bija no vecākās grupas – Artis Rancāns –, bet pārējās divas vietas aizņēma krietni jaunākie Atis Ērciņš un Letīcija Aleksa Doniņa.

Sacensību Albatross II kārta notiks 11. novembrī.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: