Spānijas pilsētā Malagā noslēdzies pasaules čempionāts vieglatlētikā senioriem, kurā Latvijas izlases sastāvā startēja desmit Ventspils veterānu kluba pārstāvji, kopumā izcīnot sešas medaļas – trīs zelta un trīs sudraba.

Lieliski čempionātā startēja ventspilnieks Valdis Cela, kurš 70+ vecuma grupā izcīnīja trīs zelta un divas sudraba medaļas, bet Uģis Lasmanis izcīnīja sudraba medaļu augstlēkšanā.

Cela izcīnīja zelta medaļu 80 metru barjerskriešanā, trīssoļlēkšanā un tāllēkšanā, kā arī sudraba medaļas kārtslēkšanā un augstlēkšanā. Lasmanim pavisam maz pietrūka uzvarai augstlēkšanā, bet ar tādu pašu rezultātu kā uzvarētājam viņš tomēr ieņēma otro vietu. Labāko sešiniekā 2000 metru šķēršļu skrējienā iekļuva Juris Baraus, kuram ceturtā vieta.

Vēl sacensībās Ventspils veterānu vieglatlētikas klubu pārstāvēja Dace Brakanska (augstlēkšanā 10. vieta un trīssoļlēkšanā 8. vieta), Dainis Kūla (šķēpmešanā 9. vieta), Aleksejs Iļjušins (lodes grūšanā 14. vieta, diskā 34. vieta, šķēpā 20. vieta), Ligita Ziemane (šķēpmešanā 7. vieta), Ilga Buntika (šķēpmešanā 13. vieta, diska mešanā 25. vieta), Juris Baraus (2km šķēršļu skrējiens 4. vieta, 300 m/b nekvalificējās finālam), Aivars Dāvids un Gatis Brakanskis (abi 800 metru skrējienā nekvalificējās finālam). Latviju sacensībās pārstāvēja 73 dažādu vecumu vieglatlētikas seniori.

Pirms diviem gadiem pasaules čempionāts risinājās Austrālijas pilsētā Pērtā, uz kurieni no Ventspils devās četri sportisti (Gatis un Dace Brakanski, Valdis Cela un Dainis Kūla). Toreiz tika izcīnītas divas zelta medaļas un divas - bronzas.