Otro zaudējumu pamatlaikā 1. līgas turnīrā piedzīvojuši Ventas 2002 hokejisti, šoreiz netiekot galā ar Mārupes komandu.

Mājinieki ar Latvijas eksčempionu Henriju Anču vārtos (arī šajā sezonā viņš spēlē Virslīgā Mogo rindās) un bijušo Ventas galveno treneri Nikolaju Grebņovu aiz borta nepilnu piecu minūšu laikā panāca 2:0, bet otrajā periodā sameta pat piecus vārtus, no kuriem trīs guva vairākumā.

Gluži tukšā nepalika arī Venta, jo precīzi meta Mārtiņš Feifers, Oskars Grigulis (mazākumā) un Gustavs Celms, taču trešajā trešdaļā bija jādomā par četru vārtu deficīta sadeldēšanu (3:7). Jau tās sākumā Rūdis Akmeņkalējs guva vēl vienus vārtus mazākumā, taču turpinājumā statistika tika papildināta tikai ar dažādiem pārkāpumiem abu komandu spēlētāju izpildījumā.

Ar četrām uzvarām 13 mačos ventspilnieki joprojām ieņem pirmo vietu, taču konkurenti aizvadījuši mazāk spēļu. Nākamā spēle mūsējiem vien 3. decembrī.

Komentāri (2)

• 0
    Uldis 22.11.2017, 17:12:54

Informācijai ... Nākošā spēle mūsējiem nevis 10.12.2017 bet gan 03.12.2017. Ventspilī pret Hokeja klubu no Daugavpili ! Laipni gaidīti visi līdzjūtēji - spēles apmeklētājiem būs iespēja piedalīties loterijā un citās aktivitātēs par ko saņems balvu ! Ieeja bez maksas - SARAUJ !