Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notika loka šaušanas sacensības Mani pirmie starti oktobris 2017. Sacensībās piedalījās sportisti no deviņu Latvijas sporta klubiem, kopumā 78 dalībnieki.

Sacensības notika rekursīvā (R), kompakta (C), neaprīkota (N) un tradicionālā (T) loka klasēs, abiem dzimumiem vienā konkurencē, sekojošās vecuma grupās: pieaugušie-iesācēji (21 gads un vecāki), jaunieši 18-20 gadu vecumā, jaunieši 15-17 gadu vecumā, jaunieši 13-14 gadu vecumā, jaunieši 10-12 gadu vecumā, papildgrupas „Jaunās cerības” un „Meistarklase”. No SK “ODISEJS” sacensībās startēja 17 loka šāvēji.

Sasniegumi rekursīvā un kompaktloku klasēs:

„Jaunās cerības” konkurencē Dāvis Blāze (R) un Janeta Grīnvalde kļuva par zelta medaļu ieguvējiem.

Jauniešu grupā 15-17 gadu vecumā Matīss Ģelzis (R) ierindojās 3. vietā. Jauniešu grupā 13-14 gadu vecumā Alina Kosmatinska (C) kļuva par zelta medaļas ieguvēju, Anna Šavšajeva (R) ieņēma 4. vietu.

Pieaugušo-iesācēju konkurencē Elīnai Jēkabsonei (C) 2. vieta, Sofijai Grušinai (C) 3. vieta.