Polijas čempionātā lielisku maču aizvadījis Ventspils basketbolists Dāvis Lejasmeiers, taču viņa pārstāvētā komanda Miasto Szkla piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.

Krosno klubs viesojās Toruņas pilsētā un tikās ar Polski Cukier basketbolistiem. Ja pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā (17:19), tad otrajā krietni labāki bija mājinieki, puslaiku noslēdzot savā labā 49:35. Trešajā ceturtdaļā viesi nedaudz spēja pietuvoties, tomēr galu galā nācās piedzīvot visai smagu zaudējumu 75:92.

Miasto Szkla rindās lielisku maču aizvadīja Dāvis Lejasmeiers, kurš mērķī raidīja sešus no deviņiem tālmetieniem, septiņus no desmit soda metieniem un vienīgo divpunktnieku, summā savācot 20 punktus. Tāpat viņa rēķinā arī piecas rezultatīvās piespēle un tik par pārķertās bumbas. Dāvim arī pārliecinoši ilgākais spēles laiks – gandrīz 32 minūtes.

Trīs mačos Miasto Szkla komanda izcīnījusi vienu uzvaru, bet nākamā spēle tai paredzēta vien 21. oktobrī, kad savā laukumā būs jātiekas ar King Szczecin.