26.septembrī Pārventas sporta kompleksā notiks svinīgā jaunās atlētikas un aerobikas zāles atklāšana.

Pēc svinīgās atklāšanas, no plkst. 16 līdz 21 atlētikas zāles bez maksas būs pieejama visiem interesentiem.

Jaunās trenažieru un aerobikas zāles 285 m² platībā ir aprīkotas ar modernu inventāru, kas nodrošinās kvalitatīvu treniņu procesu. Atlētikas un aerobikas zāles būs pieejamas ne tikai profesionāliem sportistiem, bet arī pilsētas iedzīvotājiem, sporta klubu sportistiem, tās varēs izmantot 3.vidusskolas skolēni sporta stundām.

Pārventas sporta kompleksa atlētikas zāle darba dienās darbosies no plkst. 9 līdz 21, bet sestdienās un svētdienās no plkst. 10 līdz 18. Sporta kompleksā būvniecības laikā tika pārbūvēta 3.vidusskolas aktu zāle un bibliotēkas telpas, kurās tagad ierīkotas trenažieru un aerobikas zāles. Izbūvējot pāreju, šīs telpas ir savienotas ar Pārventas sporta kompleksu. Atlētikas un aerobikas telpās ir ieklāta jauna grīda, izbūvēta jauna apkures sistēma un ventilācija, izbūvētas jaunas dušas, tualetes un ģērbtuves.

Trenažieru zāles būvniecības projektu īstenoja Olimpiskais centrs Ventspils sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību un LR Izglītības un zinātnes ministriju. Finansējums 950 000 EUR apmērā tiek nodrošināts no Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrijas finansējuma valsts nozīmes sporta infrastruktūras attīstības projektu īstenošanai, no projektam Olimpiskā centra “Ventspils” attīstība 2015. – 2019. gadiem paredzētajiem līdzekļiem.

Būvniecības projektu realizēja pilnsabiedrība Baltprojekts&SZMA.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: