Sporta namā Centrs norisinājās starptautiskas sacensības svarcelšanā Ventspils 2017. Ventspils sportistiem konkurenci sastādīja viesi no Igaunijas, Polijas, Itālijas, Lietuvas un Izraēlas.

Ventspils komandā startēja arī augstas klases sportistu sagatavošanās centra dalībnieki – Daniela Ivanova, Artjoms Griščenko un Edgars Zemrūķis.

Jauniešu grupā (2003.-2005. g .dz.), kurā startēja tikai ventspilnieki, kopējā svara kategorijā, vērtējot rezultātus pēc Sinklera tabulas, vienpadsmit dalībnieku konkurencē pirmās trīs vietas izcīnīja:

1. Edgars Kāpiņš;
  2. Jānis Škrabe;
  3. Māris Ozoliņš.

U-15 vecuma grupā jaunietēm savu pārsvaru parādīja ventspilniece Daniela Ivanova, atstādama aiz sevis sportistes no Igaunijas - Angelinu Matjuhinu un Monu Sāru. Jauniešiem spēcīgākais izrādījās Džuzepe Pio Šifano no Itālijas, kuram sekoja Aleksandrs Moisejenko no Igaunijas, savukārt 3.vietā ierindojās sporta skolas Spars svarcēlājs Jevgeņijs Haustovs.

U-17 vecuma grupā jauniešiem 1. vietu izcīnīja Artjoms Griščenko, apsteidzot Donato Mastrangelo no Itālijas. Starp jaunietēm labāko sniegumu uzrādīja ventspilniece Linda Sprūdža.

U-20 vecuma grupā Edgars Zemrūķis svara kategorijā virs 102 kg bez konkurentiem sasniedza 150 kg raušanā un 175 kg grūšanā, kopsummā paceļot 325 kg. Savukārt starp juniorēm U-20 grupā startēja tikai svarcēlājas no Izraēlas un Lietuvas.