Tradicionālajā turnīrā Liepājas rokāde piedalījās arī Ventspils šahisti, turklāt startējot dažādās šaha disciplīnās.

Open turnīrā, kurā startēja 130 dalībnieku, no ventspilniekiem vislabāk veicās Jānim Isakovam (attēlā priekšplānā), kurš 13 partijās izcīnīja septiņus punktus (to paveica vēl 11 spēlētāji) un ieņēma 54. vietu. Ilze Burkevica izcīnīja par puspunktu mazāk, bet Vjačeslavam Verņukam seši punkti. Par uzvarētāju kļuva Baltkrievijas lielmeistars Vladislavs Kovaļovs, kurš izcīnīja 10,5 punktus. Ātrspēles turnīrā, kurā startēja 98 dalībnieki, Isakovs izcīnīja septiņus punktus no 13 iespējamajiem, finišējot 43. vietā, bet Burkevicai un Verņukam pa sešiem.

Abi Ventspils kungi piedalījās arī komandu mačos, kuros desmit kolektīvu konkurencē uzvarēja Terrabalt ar bijušo pasaules čempionu Aleksandru Halifmanu sastāvā. Ventspilnieku pārstāvētie Kurzemnieki ar divām uzvarām, diviem neizšķirtiem un vienu zaudējumu ieņēma sesto vietu, turklāt par pienesumu parūpējās arī abi mūsējie – Verņukam divas uzvaras, bet Isakovam divās partijās viens panākums.