Beļģijas pilsētā Hasseltā notika Eiropas kausa finālsacensības šorttrekā, kurā startēja pa astoņiem labākajiem Austrumeiropas un Rietumeiropas šorttrekistiem savās vecuma grupās un kuras lieliski aizvadīja ventspilnieks Roberts Zvejnieks.

Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportists Roberts Zvejnieks kļuva par uzvarētāju Junioru A grupā (18-19 gadus veci sportisti), kurā startē pēdējo sezonu. Zvejnieks triumfēja 1000 un 500 metru distancēs, bet 1500 metros guva trešo vietu. Triju distanču kopvērtējumā viņš savāca 81 punktu, bet otrais ar 63 punktiem palika mājinieks Steins Desmets, kurš visās trijās ieskaitēs bija otrais.

Junioru A grupā piedalījās vēl divi citi Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti – Kārlis Krūzbergs, kuram 7.vieta, bet Tomasam Bakēvicam 14.vieta. Krūzbergam labākais rezultāts bija piektā vieta 1000 metros, bet Bakēvics visās distancēs palika ārpus desmitnieka.

Ceturtais Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanās centra sportists Roberts Krūzbergs ieguva sesto vietu Junioru B grupā (16-17 gadus veci sportisti). Roberts Krūzbergs A finālā iekļuva 1000 un 1500 metros, ierindojoties attiecīgi ceturtajā un piektajā vietā. Sporta skolas “Spars” sportiste Marta Haino Junioru A grupā meitenēm kopvērtējumā ierindojās 14.vietā.

Pie vēl vienas uzvaras Latvijas komanda tikai 3000 metru stafetes sacensībās, kurās uz ledus gāja Zvejnieks, brāļi Krūzbergi un Bērziņš, izcīnot drošu pirmo vietu – otrajā vietā palikusī Itālija finālā tika apsteigta par vairāk nekā sešām sekundēm.