Austrālijas pilsētā Pērtā notika Pasaules čempionāts vieglatlētikā senioriem, kurā piedalījās četri ventspilnieki – Dace Brakanska, Valdis Cela, Dainis Kūla un Gatis Brakanskis. Ventspilnieki ieguva divas zelta un divas bronzas medaļas.

Lieliskus rezultātus sacensībās sasniedza Valdis Cela, kurš startēja V65 vecuma grupā un izcīnīja divas zelta un vienu bronzas medaļu. Pirmo zelta medaļu Valdis ieguva desmitcīņā, summā sasniedzot 6801 punktus un otro vietu apsteidzot gandrīz par 1500 punktiem. Kopumā V.Cela izcīnīja uzvaras sešās disciplīnās, bet kārtslēkšanā ar rezultātu 3,40m spēja sasniegt jaunu Latvijas rekordu V65 vecuma grupā.

Otru zelta medaļu V.Cela ieguva kārtslēkšanā, kur spēja sasniegt 3,10m, bet augstlēkšanā bronzas medaļa ar rezultātu 1,50m. Tāpat sportistam divas ceturtās vietas tāllēkšanā (4,71m) un trīssoļlēkšanā (10,07m).

Dace Brakanska S60 vecuma grupā ar rezultātu 7,68m izcīnīja 3.vietu trīssoļlēkšanas sacensībās un 5.vietu augstlēkšanā (1,13m).

Dainis Kūla V55 vecuma grupā izcīnīja 4.vietu (53,42m) šķēpa mešanas sacensībās. Gatis Brakanskis V60 vecuma grupā 800m skrējienā ar rezultātu 2:40,85 ierindojās 13.vietā.

Kopumā sacensībās no Latvijas startēja 15 sportisti, kuri kopvērtējumā ieguva 7 zelta, 3 sudraba un 6 bronzas, kas summā deva 16 medaļas.