Olimpiskā centra „Ventspils” vieglatlētikas manēžā notika Latvijas Kausa 4. posms svarbumbu celšanā, kurā piedalījās sešas komandas un vairāk ne kā 60 sportisti.

Ventspils svarbumbu celšanas kluba „Ventspils ATLANTS” godam pārstāvēja mūsu pilsētu un izcīnīja medaļas vairākās vecuma grupās.

Latvijas Kausa posmi svarbumbu celšanā notiek visu gadu garumā dažādās Latvijas pilsētās un reģionos.

Dalībnieki startēja 4 vecumu grupās – jaunieši līdz 18, juniori, pieaugušie un veterāni sieviešu un vīriešu grupās. Ventspili sacensībās pārstāvēja sportisti no svarbumbu celšanas kluba “Ventspils Atlants”.

Individuālā ieskaitē labākos rezultātus jauniešu grupā sasniedza Sergejs Koncedalovs un Aleks Giņko, kuri ieguva zelta medaļas savās svaru kategorijās. Junioru grupā uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Jevgēnijs Gordejevs.

Pieaugušajiem savās svaru kategorijās zelta medaļas izcīnīja Arturs Tančins un Vasilijs Giņko. Abi kļuva par uzvarētājiem arī veterānu ieskaitē.

Komandas kopvērtējumā Ventspils svarbumbu celšanas kluba „Ventspils ATLANTS” izcīnīja 2.vietu jauniešiem, dalītu 3.vietu ar RTU komandu (vienādās punktu skaits) junioriem un 2.vietu pieaugušo grupā.

Jāpiebilst, ka mūsu Ventspils sportisti izcīnīja sudraba medaļas pieaugušo komandas stafetē. Noslēdzošais Latvijas kausa posms svarbumbu celšanā notiks oktobra mēnesī Jēkabpilī, kur tiks noteikti šī gada absolūtie uzvarētāji.