"Ventspils"  komanda trešdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē pārspēja turnīra pastarīti "Ogre"/"Kumho Tyre" .

"Ventspils" izbraukumā pārspēja Ogres komandu ar 91:73 (25:17, 11:19, 30:12, 25:25).

Ventspilnieku labā 24 punktus guva amerikānis Deriks Nikss, kamēr 13 pievienoja Māris Gulbis. Savukārt "Ogre"/"Kumho Tyre" vienībā pa 12 punktiem sameta Mārcis Vītols un Lauris Mizis.

Pirmajā puslaikā Ogres komandas basketbolisti pretiniekiem izrādīja cienīgu pretestību, jo pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu 36:36. Tiesa, trešajā ceturtdaļā "Ventspils" veica izšķirošo izrāvienu, pirmo sešu minūšu un 24 sekunžu laikā iemetot 21 punktu, kamēr pretinieki guva tikai septiņus. Noslēdzošajā ceturksnī Kurzemes vienības pārsvars pārsniedza arī 20 punktus.

"Ventspils" iepriekšējās trijās LBL cīņās bija piedzīvojusi divas neveiksmes, bet tāpat atradās kopvērtējuma galvgalī.