Ventspils atklātajā čempionātā otro reizi sezonā tikušies pēdējo sezonu finālisti – ZKGrifs un Baltijas Ekspresis.

Pirmajā abu komandu spēlē ar 89:80 pārāki izrādījās ekspreši, bet otrajā grifiem izdevās revanšēties. Pašreizējie čempioni jau pirmajā puslaikā iekrāja ievērojamu pārsvaru, izvirzoties vadībā ar 54:30. Trešās ceturtdaļas vidū plusi sasniedza jau 30 punktus (65:35), un, lai arī atlikušajā laikā Baltijas Ekspreša basketbolistiem izdevās pietuvoties, par uzvaru pacīnīties viņiem šoreiz nesanāca – ZK Grifs svinēja uzvaru ar 84:74. Interesanti, ka uzvarētāji pieļāva uz pusi vairāk kļūdu (22 pret 11) un pie sava groza atdeva 23 atlēkušās bumbas, tomēr izšķirošā šoreiz bija metienu precizitāte, turklāt no dažādām pozīcijām. Grifiem ar 19 punktiem rezultatīvākais bija Mārtiņš Auns, 18 pievienoja Pēteris Rudzājs, bet 16 – Kārlis Gubāts. Eksprešiem pa 16 sameta Dāvis Delvers un Roberts Pāže. ZK Grifs otrajā posmā spēcīgākajā grupā tā bija otrā uzvara, Baltijas Ekspresim tagad ir uzvara un zaudējums, bet Brīvostas pārvaldei un komandai Anzāģe/Pope ir pa neveiksmei. Otrajā grupā ar trim uzvarām līderi ir Kuldīgas Autoskolas basketbolisti.