LBL čempionātā pie 18. uzvaras tikuši regulārās sezonas līderi – BK Ventspils basketbolisti, kas viesos pārliecinoši tika galā ar komandu Jelgava.

Uz maču ventspilnieki bija devušies desmit vīru sastāvā, jo atpūta bija iedota kapteinim Kristapam Janičenokam. Pēc desmit minūtēm viesu pārsvars bija vien trīs punkti (19:16), bet otrajā ceturtdaļā izdevās uzlabot situāciju un, pateicoties Damiera Pitsa pēdējo sekunžu tālmetienam, atpūtā doties jau ar +13 (41:28). Otrajā puslaikā BK Ventspils ātri tika arī 20 punktu attālumā (54:34), bet visā mačā svinēja uzvaru ar 85:61. Pie punktiem šajā mačā tika visi desmit ventspilnieki, bet pieciem no viņiem arī izdevās savākt divciparu skaitli. Rezultatīvākais ar 14 bija Žanis Peiners, 13 sameta Artjoms Butjankovs, pa 12 – Māris Gulbis un Andrejs Šeļakovs, viņam arī desmit atlēkušās bumbas, bet desmit guva Pitss. Jau šodien BK Ventspils aizvadīs nākamo LBL maču, savā laukumā uzņemot LU basketbolistus, bet sestdien spēlēs gan lielais klubs (ciemosies Jūrmala/Fēnikss), gan Ventspils Augstskola (Valmiera).