Jaunajā sieviešu basketbola līgā otro neveiksmi piedzīvojušas BK Ventspils dāmas, kas viesos dramatiskā mača galotnē atzina ZAP Lounge pārākumu.

Mača pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, tomēr viena metiena pārsvaru iegūt izdevās ventspilniecēm, kas bija vadībā ar 35:33. Pēc atpūtas komandas apmainījās izrāvieniem, bet ceturtdaļas izskaņa produktīvāka padevās BK Ventspils spēlētājām, kas izvirzījās vadībā ar 55:46. Tomēr mājinieces ar to salauzt neizdevās un izšķirošās ceturtdaļas vidū tablo atkal vēstīja neizšķirtu – 62:62. Dinija Pāvelsone un Santa Grīnberga vēl atjaunoja viešņu pārsvaru, bet minūti pirms mača beigām ZAP Lounge bija četru punktu pārsvars. Zanes Kugelbergas tālmetiens atjaunoja cerības uz pozitīvu iznākumu, tomēr glābšanas darbi nebija sekmīgi – 71:72. Ar astoņām uzvarām desmit spēlēs BK Ventspils gan saglabā pirmo vietu, par vienu panākumu mazāk ir Daugavpils Universitātei.