Pagalam neveiksmīgi izbraukums uz Daugavpili beidzies Ventas 2002 hokejistiem – Latvijas 1. līgas čempionātā viņi piedzīvojuši sauso zaudējumu.

Līdz šai spēlei komandas jau bija tikušās divas reizes, kopumā līdzīgā cīņā dalot uzvaras uz pusēm. Šoreiz pirmajā mačā nekādas līdzvērtīgas spēkošanās nebija – pēc pirmās trešdaļas mājinieki bija vadībā ar 3:0, pēc divām trešdaļām rezultāts bija 7:0, bet trešajā vārtu vairs nebija. Nākamajā dienā viss gan izšķīrās tikai pēdējā trešdaļā, lai gan sākums atkal bija bēdīgs – 0:2 pēc pirmā perioda. Otrajā periodā Miķelim Pāvelsonam un Valērijam Puškarjovam izdevās panākt izlīdzinājumu, bet trešās trešdaļas vidū vadībā atkal izvirzījās mājinieki. Bija arī pamatīgs kautiņš, bet panākt izlīdzinājumu Ventai 2002 gan neizdevās.