Ventas 2002 hokejisti tikuši pie otrā panākuma Latvijas 1. līgas čempionātā, turklāt atkal uzvarot Ogrē.

Pēc pirmajām divām trešdaļām ar 2:1 vadībā gan bija mājinieki (no mūsējiem vārtus guva Jānis Golubovičs), bet trešās trešdaļas vidū pēc Mārtiņa Feifera un Denisa Kateriniča precīzajiem metieniem vienu vārtu pārsvars jau bija ventspilniekiem. 54. minūtē ar neatļautiem paņēmieniem tika apturēts Kristera Bergmaņa izgājiens vienatnē pret vārtsargu, par ko tika piešķirts soda metiens, ko cietušais pats arī realizēja – 4:2! Drīz vien Venta 2002 tika arī pie iespējas spēlēt vairākumā, taču to neizmantoja, bet jau vienādos sastāvos savus trešos vārtus mačā guva HK Ogre. Lai glābtu spēli, mājinieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču saņēma ripu tukšos vārtos no Nika Bērziņa (5:3), bet spēles pašā izskaņā Bergmanis tika pie vēl viena bullīša, ko gan nerealizēja. Ventas 2002 rēķinā ir astoņi punkti septiņās spēlēs.