Ventas 2002 hokejisti beiguši dalību Latvijas kausa izcīņā, divu spēļu summā bez ierunām piekāpjoties pagājušās sezonas bronzas medaļu ieguvējam HK Liepāja.

Savā laukumā mazāk pieredzējušie ventspilnieki, spēlējot ne tikai no aizsardzības, bet arī cenšoties uzbrukt, piekāpās ar 1:8, vienīgos vārtus gūstot Nikam Bērziņam (Artūrs Homjakovs, Renārs Kārkls). Savā laukumā liepājnieki spēlēja vēl azartiskāk, katrā trešdaļā iemet piecas ripas un svinot uzvaru ar 15:2. Ventas 2002 hokejisti neapšaubāmi pelnījuši uzslavu par disciplīnu, jo pret krietni jaudīgākajiem pretiniekiem noteikumus pārkāpa vien četras reizes, ne reizi nepaliekot trijatā pret pieciem, bet vienīgos vārtus mazākumā ielaida pēdējā trešdaļā. Ventspilnieki spēlēja vairākumā divas reizes, vienu no tiem arī izmantojot – Jānis Golubovičs bija precīzs pēc Artūra Homjakova un Kristera Bērziņa piespēlēm. Vēl vieni vārti Uvim Grosmanim.